Joga Ann: Joga dla kobiet w ciąży [WIDEO WORKOUT]

Ciąża to okres nieustających przemian zarówno w aspekcie fizycznym, psychicznym jak i emocjonalnym. Praktyka jogi podczas tych dziewięciu miesięcy pomaga nie tylko utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Przywraca również spokój, tak potrzebny matce i dziecku.  Dzięki delikatnemu ruchowi, który proponuje joga, usprawnia się przepływ krwi i limfy w ciele matki i tym samym w ciele dziecka. Joga sięga do korzeni napięć skumulowanych w ciele. Koniecznie zobacz cały trening dla ciężarnych! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was praktykę dla kobiet w ciąży, która będzie poświęcona przede wszystkim pracy bioder.

Dzisiejsza sesja jogi dla kobiet w ciąży, będzie poświęcona szczególnie pracy bioder. Zapraszam do wspólnej praktyki – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Na początek przejdź do klęku podpartego. Ustaw swoje dłonie w jednej linii z łokciami i barkami. Natomiast kolana dzisiaj ustaw na szerokość maty, czyli dosyć szeroko. Palce stóp możesz zbliżyć do siebie. Teraz dla rozluźnienia bioder, zataczasz kilka kółeczek. Najpierw w prawo, czyli wychyl biodra leciutko w prawo, do pięt i w lewo. Teraz łagodnie przenieś ciężar ciała do przodu, na ręce – pokazuje Alina Pawela.

Usiądź wyżej i lewą nogę postaw z przodu, a prawą stopę postaw przy lewym kolanie. Teraz podpierając się na opuszkach palców dłoni, wyciągnij delikatnie klatkę piersiową do góry – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *