Redakcja

O nas

Ann Asystent Zdrowia jest serwisem dostępnym za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Łączy w sobie dwa źródła: wiedzę i funkcjonalności w postaci narzędzi dostępnych w bezpłatnej aplikacji, które ułatwiają uporządkowanie i kontrolowanie zdrowia, odżywiania oraz aktywności fizycznej.

Poza funkcjonalnościami pomagającymi w codziennym dbaniu o siebie i bliskich, użytkownicy mają dostęp do autorskich artykułów naszych dziennikarzy oraz ekspertów różnych specjalizacji, rozmów wideo, podcastów, dyskusji na żywo, kursów gotowania, a także zajęć Fitness i Jogi.

W sposób świadomy oraz odpowiedzialny systematyzujemy i popularyzujemy wiedzę o zdrowym trybie życia dla wszystkich zatroskanych o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Naszym priorytetem jest przekazywanie rzetelnej wiedzy w oparciu o opinie i fachowość ekspertów różnych specjalizacji. Dążymy do tego, aby idee zdrowego trybu życia, regularnego wykonywania badań profilaktycznych, prawidłowego żywienia, aktywności fizycznej oraz dbałości o swoje zdrowie psychiczne stały się codziennością całego społeczeństwa.

Redakcja

Agnieszka

Agnieszka Kryszpin

dziennikarka i redaktor naczelna Ann

Svitlana

Svitlana Slyvchenko

dziennikarka

Aleksandra

Aleksandra Mazur

dziennikarka

Sara

Sara Gawrońska

dziennikarka, prowadząca Klub Dyskusyjny Ann

Krzysztofa

Krzysztofa Białożyt

dziennikarka

Ewelina

Ewelina Lis

dziennikarka, prowadząca Klub Dyskusyjny Ann

Aleksandra

Aleksandra Zalewska-Stankiewicz

dziennikarka, prowadząca Klub Dyskusyjny Ann

Ewelina

Dorota Kuźnik

dziennikarka, prowadząca Klub Dyskusyjny Ann

Elzbieta

Elżbieta Osowicz

reportażystka Ann

Katarzyna

Katarzyna Kamińska

trenerka Jogi Ann

Magdalena

Magdalena Tyczka

trenerka Fitness Ann

Adrian

Adrian Stojewski

ekspert Gotowania Ann

Beata

dr Beata Rajba

psycholog Ann

Sergiusz

Sergiusz Kananowicz

Montażysta Ann

Marcin

Marcin Mrozek

IT i project manager Ann

Grzegorz

Grzegorz Babacz

IT manager Ann

Specjaliści i eksperci

Podczas przygotowywania każdego materiału, bez względu na jego formę, nasi dziennikarze opierają się o specjalistyczną wiedzę ekspertów różnych specjalizacji. Poruszana tematyka dotyczy aspektów trzech kategorii (zdrowie, odżywianie, fitness), które wspólnie kształtują prawidłową ścieżkę do samodbałości o umysł, ciało i pozostałe aspekty zdrowego trybu życia każdego człowieka.

Potrafie
Centrum
szpital
dialog
dialog
uml