Joga Ann: Mocne nogi, zdrowe plecy [WIDEO WORKOUT]

Jak kondycja naszych nóg, ma się do stanu naszych pleców? Otóż połączeń tych dwóch obszarów jest sporo! Silne, ugruntowane nogi to najczęściej również świadoma i prawidłowo ustawiona miednica. Gdy te podstawy ciała są zarówno odpowiednio stabilne, jak i elastyczne, nasze plecy są odciążone i zmniejsza się ryzyko napięć. Temu tematowi przyjrzymy się w czasie dzisiejszego spotkania z jogą i pracą z ciałem: będziemy wzmacniać i wydłużać nogi, jednocześnie budując stabilność i uważność pleców. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupiliśmy się na treningu nóg.

Skupimy się na naszych nogach i stopach, jako że to taki obszar w dużym zastoju, kiedy dużo siedzimy. To obszar trochę zapomniany, a jednocześnie tak ważny w kontekście zdrowia naszej miednicy i naszych pleców – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Do dzisiejszej sesji będziemy potrzebować piłeczki, albo czegoś co może ją zastąpić, czyli jakiegoś twardego, okrągłego przedmiotu. On pomoże nam na początek trochę rozmasować stopy. Noga, na której stoimy, czyli ta, która będzie nas podtrzymywać, jest lekko ugięta w kolanie. Drugą stopę połóżcie na piłeczce i zacznijcie lekko rolować, starając się stopę maksymalnie rozluźnić – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Teraz weźcie pasek, który macie pod ręką. Załóżcie go na prawą piętę. Lewa stopa zostaje w ustawieniu, w jakim była. Teraz przyciągniemy piętę do pośladka. To jest taki ruch, w którym mocno obudzi się pachwina – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *