Kontakt

Redaktorzy Ann™

Agnieszka Kryszpin
dziennikarka i redaktor naczelny Ann
Agnieszka Kryszpin. Dziennikarka telewizyjna z ponad 20 letnim stażem. Współpracowała ze stacjami telewizyjnymi: TVN, TVN24, Polsat oraz Polsat News. Główne realizacje to materiały News. Jest lektorem o spokojnym, ciepłym głosie. Praca jest jej pasją. Swoim optymizmem oraz pozytywnym nastawieniem wnosi dobrą energię zarówno w pracy jak i do zespołu. W codziennej pracy stara się docierać tam, gdzie inni nie mogą – aby dostarczać widzom rzetelny i ciekawy materiał. Mieszka w Suwałkach.
Ewelina Lis
reportażystka Ann
Dd 2008 roku dziennikarka Radia RAM i Radia Wrocław, przez kilka lat związana także z
„Newsweekiem”. Autorka i współautorka tekstów m.in. o tematyce medycznej. Pięć z nich: „Najbardziej wstydliwa choroba”, „Uszkodzone dusze”, „Porcelanowe aniołki”, „Zdążyć przed rakiem” oraz „Edyta Brzozowska: „Łukasz chorował na depresję” zostały nagrodzone Kryształowymi Piórami.
Karolina Bielawska
dziennikarka Ann
Mieszka w Poznaniu. Jest młodą mamą. Interesuje ją kolarstwo, morsowanie, bieganie i aktywny tryb życia, powiązany ze zdrowym żywieniem. Jej pasją jest też nauka języków.
Svitlana Slyvchenko
dziennikarka Ann, redaktor Ann w Ukrainie
Svitlana Slyvchenko pochodzi z Ukrainy a mieszka w Lublinie. Jest magistrem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, a także studentką Prawa. Pracowała w mediach w Polsce, na Ukrainie oraz na Cyprze. Interesuję się tematami związanymi ze sprawami kobiecymi. Jej konik to ginekologia, psychologia oraz zdrowe odżywianie. Miłośniczka podróży, motoryzacji, a także czytania książek i pływania.
Elżbieta Osowicz
reportażystka Ann
Dziennikarka medyczna z wieloletnim doświadczeniem. Dziennikarka Radia Wrocław i Radia RAM we Wrocławiu.
Aleksandra Zalewska-Stankiewicz
dziennikarka, prowadząca Ann
Jestem dziennikarką, copywriterką i konferansjerem. Specjalizuję się w tematach zdrowotnych, parentingowych i lifestylowych. Moją domeną są wywiady, ponieważ jestem ciekawa każdego rozmówcy. A jako uważny obserwator rzeczywistości, uwielbiam pisać reportaże. Drugi mój żywioł to mikrofon. Jestem doświadczoną prezenterką radiową. Świat dźwięków nie ma przede mną tajemnic. Samodzielnie realizuję radiowy program i tworzę podcasty.
Dorota Kuźnik
dziennikarka, prowadząca Ann
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić w życiu coś innego, niż praca z informacją. Takie przeświadczenie kieruje mną od kilkunastu lat i zaprowadziło mnie najpierw do Radia Wrocław, później do naTemat.pl, a teraz, równolegle, mogę spełniać się w Ann, gdzie poruszam tematy medyczne. Interesują mnie społeczne skutki politycznych działań w ochronie zdrowia oraz tematy pediatryczne i parentingowe. W wolnych chwilach przyglądam się miastom z różnych perspektyw i sprawdzam kuchnie różnych zakątków świata.
Adrianna Klimaszewska
dziennikarka, prowadząca Ann
Aktywistka i społeczniczka, feministka. Wrocławianka Roku 2021. Jedna z Matek na granicę. Współzałożycielka i prezeska Fundacji Różowa skrzyneczka, która zabiega o powszechny dostęp do środków higieny na czas menstruacji w przestrzeni publicznej. Jedna z 30 Kreatywnych Wrocławia 2020 roku, koordynatorka licznych projektów społecznych. Współprowadziła zeszłoroczną Akademię Mikrograntów we Wrocławiu. Wiceprezeska Stowarzyszenia Zmieniaj Zakrzów, członkini Stowarzyszenia Dolnośląski Kongres Kobiet i Rady Konsultacyjnej Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Z wykształcenia filolożka i dziennikarka.
Krzysztofa Białożyt
dziennikarka Ann
Lekarka, absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Aktualnie w trakcie wyboru specjalizacji. Większość wolnych chwil spędzam w górach. Pochodzę z Beskidu Żywieckiego, który uważam za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.
Katarzyna Kamińska
trenerka jogi Ann
Anastasiya Lytovka
trenerka jogi Ann
Maciej Rataj
trener fitness Ann
Adrian Stojewski
kucharz Ann
¡Hola! , jestem Adrian i od ponad 10 lat staram się aby Polacy, tak jak ja, oszaleli na punkcie hiszpańskiej kuchni. Dlatego na co dzień działam w obszarze edukacji kulinarnej, starając się zarazić swoją pasją jak największe grono ludzi. Prowadzę warsztaty kulinarne i pokazy gotowania na żywo, podczas których dzielę się swoją wiedzą o regionalnych kuchniach Hiszpanii. Docieram wszędzie tam, gdzie czekają na mnie miłośnicy śródziemnomorskich smaków – dlatego proponuję też usługi cateringowe i live cooking w trakcie imprez okolicznościowych. Ponieważ wciąż jestem głodny wiedzy, uczestniczę w wydarzeniach branżowych, czasami w roli prelegenta. Tym samym od lat promuję w Polsce hiszpańską kulturę, zachęcając do zgłębiania wiedzy na temat tamtejszych zwyczajów kulinarnych.
Sergiusz Kananowicz
operator kamery i montażysta Ann
dr Beata Rajba
psycholog Ann
Specjalistka DSW we Wrocławiu. Wykładowca kierunku Psychologia, członek Psychology Research Unit for Public Health. Psycholożka, filolożka, terapeutka EMDR, copywriterka, graficzka, webdesignerka, brała udział w projektowaniu i przygotowaniu kilkudziesięciu kampanii reklamowych i społecznych. Wykłada m.in psychologię reklamy, statystykę, psychometrię, a także psychologię społeczną ze szczególnym uwzględnieniem wpływu społecznego. Prowadzi badania dotyczące niezgodności ze schematem i przekazu okołoprogowego, a także waliduje narzędzia do badań psychologicznych.
Marcin Mrozek
IT i project manager Ann
Grzegorz Babacz
IT manager

Skontaktuj się
z nami

Wydawca: Ann Health Solutions Sp. z o.o.
ul. Lidzbarska 15,
87-300 Brodnica
NIP: PL8741799420

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują tu Polityka prywatności i Warunki korzystania z serwisu Google.