Ann Asystent Zdrowia

Nasza misja i wartości

Jesteśmy po to, aby każdy na świecie miał zdrowie w kieszeni.

Wartości, którymi się kierujemy to rzetelność, najwyższa jakość, profesjonalizm, otwartość na zmiany i nowe technologie, a także bezpieczeństwo i zaufanie. Ważny jest dla nas również zespół profesjonalistów, który specjalnie dla Was, każdego dnia tworzy nowe treści w aplikacji Ann™ Asystent Zdrowia.

Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i miej zdrowie w kieszeni.

Jak działa aplikacja Ann™?

Ann™ Asystent Zdrowia to aplikacja, która ułatwia uporządkowanie i kontrolowanie zdrowia, odżywiania oraz aktywności fizycznej. Podzielona jest na 3 strefy: ZDROWIE, ODŻYWIANIE, FINTESS.

ZDROWIE Ann™ 

W panelu ZDROWIE zarejestrowani użytkownicy aplikacji Ann™ bezpłatnie otrzymują pakiet narzędzi, ułatwiających kontrolę stanu zdrowia.  

W KARCIE PACJENTA znaleźć można m.in.:

  • kalendarz przyjmowania leków,
  • kalendarz wizyt u lekarza
  • narzędzie monitorujące zawartość cukru w organizmie, ciśnienia krwi, wagę, tętno oraz temperaturę ciała.

Użytkownicy aplikacji Ann™  mają również możliwość ustawienia automatycznej analizy ww. pomiarów, która dzięki sztucznej inteligencji oraz zaawansowanym algorytmom aplikacji Ann™ , podpowie czy widać poprawę stanu zdrowia, czy też pogorszenie wyników. W razie potrzeby Ann ™ doradzi konsultację medyczną.

W panelu ZDROWIE znajduje się również karta LEKI, a w niej każdy zalogowany użytkownik może:

  • wyszukać więcej informacji na temat interesujących go leków,
  • dodać zażywane przez siebie farmaceutyki
  • zeskanować kod kreskowy leku i dowiedzieć się więcej na temat preparatu przepisanego przez lekarza.

W ramach aplikacji, każdy pacjent może również sprawdzić interakcje leków, które zażywa i dowiedzieć się, które leki przyjmowane jednocześnie mogą dawać skutki uboczne.

FITNESS Ann™

W panelu FITNESS, każdy zarejestrowany użytkownik aplikacji, ma bezpłatny dostęp do nagrań z zajęciami jogi i fitness, które może wykonywać samodzielnie, we własnym domu.

FITNESS Ann to zajęcia, które prowadzi trenerka personalna Magdalena Tyczka. Nowe odcinki pojawiają się w aplikacji w każdy piątek o godzinie 12.00.

Joga Ann to zajęcia na które zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Nagrania przygotowuje profesjonalna instruktorka jogi Katarzyna Kamińska.

ODŻYWIANIE Ann™

W panelu ODŻYWIANIE, każdy zarejestrowany użytkownik aplikacji Ann™ Asystent Zdrowia otrzymuje bezpłatny dostęp do kursu Gotowanie Ann. Program prowadzi kucharz Adrian Stojewski, autor bloga i warsztatów kulinarnych Hiszpańskie Smaki.

Ponadto, każdy użytkownik aplikacji ma bezpłatny dostęp do:

KLUBÓW DYSKUSYJNYCH ANN, czyli spotkań i dyskusji na żywo. Spotkania z lekarzami różnych specjalizacji, psychologiami oraz seksuologami,  odbywają się w każdą środę i czwartek o godz. 18.00, a prowadzą je nasi dziennikarze.

Zarejestrowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do Magazynów Ann, licznych artykułów, autorskich quizów oraz podcastów, które są codziennie przygotowują nasi dziennikarze.

Kontroluj ciśnienie krwi, tętno, dietę, ćwicz i powiększaj rzetelną wiedzę o zdrowiu z aplikacją Ann Asystent Zdrowia.

1000+

rozmów

1,3 mln

zasięgu w miesiącu

400+

wideo i audio

Ann ™ to bezpieczeństwo danych

Dane, które użytkownik udostępnia w aplikacji Ann™, nie będą bez jego wiedzy ani przetwarzane, ani udostępniane osobom trzecim.

Pomysłodawcą i głównym partnerem projektu Ann™ jest Wasiak Gruppe.

Aplikacja Ann Asystent Zdrowia jest dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store.

Kontroluj ciśnienie krwi, tętno, dietę, ćwicz i powiększaj rzetelną wiedzę o zdrowiu z aplikacją Ann Asystent Zdrowia.