O aplikacji Ann

Ann Asystent Zdrowia™

Nasza misja i wartości

Jesteśmy po to, by każdy na świecie miał Zdrowie w kieszeni.

Wartości, którymi się kierujemy to rzetelność, najwyższa jakość, profesjonalizm, otwartość na zmiany i nowe technologie, a także bezpieczeństwo i zaufanie. Ważny jest dla nas również Zespół profesjonalistów, który tworzy dla Was codziennie nowe treści w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Pobierz aplikację Ann Asystent Zdrowia za darmo i miej zdrowie zawsze w kieszeni.

Jak działa aplikacja Ann?

Ann Asystent Zdrowia oferuje trzy proste zakładki: ZDROWIE, ODŻYWIANIE i FITNESS. Trzy punkty, o których pamięta każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie i kondycje.

Ułatwią to treningi online z profesjonalnymi nauczycielami jogi, medytacji czy fitnessu, a także webinary w Klubie Dyskusyjnym Ann.

Oprócz ciekawych wideo, audiocastów, reportaży, czy wywiadów publikowanych w Magazynie Ann, Użytkownicy bezpłatnie otrzymują między innymi kalendarz przyjmowania leków, narzędzie monitorujące zawartość cukru w organizmie czy poziom ciśnienia krwi.

W zakładce ZDROWIE Pacjent sam może wybrać narzędzia, z których chce korzystać, a także samodzielnie wygenerować odpowiednie analizy wprowadzanych systematycznie danych.

Ann ™ to bezpieczeństwo danych

Dane, które użytkownik udostępnia w aplikacji Ann™, nie będą bez jego wiedzy ani przetwarzane, ani udostępniane osobom trzecim. 

Pomysłodawcą i głównym partnerem projektu Ann™ jest Wasiak Gruppe.

Aplikacja Ann Asystent Zdrowia jest dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store.

Kontroluj ciśnienie krwi, tętno, dietę, ćwicz i powiększaj rzetelną wiedzę o zdrowiu z aplikacją Ann Asystent Zdrowia.
1000+ Rozmów
5,3 mln Zasięgu w miesiącu
500+ Wideo i audio

Ann™ przypomni Ci o tym, co ważne

Twój Asystent Zdrowia Ann™ pomoże Ci monitorować swój organizm i regularnie dbać o własne zdrowie. Przypomni o zaplanowanych wizytach lekarskich i o tym, że przyszła pora na przyjęcie kolejnej dawki konkretnego leku. To niezastąpiona pomoc przy obecnym, zawrotnym tempie życia, w którym łatwo coś pominąć lub o czymś zapomnieć, a przecież zdrowie i leczenie to kwestie priorytetowe. Nawał obowiązków? Spokojnie. Aplikacja Ann™ zadba o to, by nic ważnego Ci nie umknęło.

Posłuchaj ciekawych rozmów o zdrowiu i sprawdź newsy

Aplikacja Ann™ zapewnia dostęp do rozbudowanej bazy wiedzy w formie wideorozmów ze specjalistami z branży medycznej. Wirtualny Klub Dyskusyjny to nie tylko ciekawe rozmowy o zdrowiu i medycynie – to przede wszystkim wypowiedzi ekspertów na nurtujące nas tematy. Zamiast szukać w niepewnych źródłach informacji o tym, co Ci dolega, posłuchaj rzetelnych opinii lekarzy. Ann™ to także Wirtualny Klub Medyczny, czyli baza newsów z branży medycznej, przygotowywana przez profesjonalnych dziennikarzy.

Ann™ umożliwi Ci dostęp do bazy leków

W aplikacji Ann™ znajdziesz szczegółowe informacje o lekach w obszernej i profesjonalnej bazie, którą udostępniamy specjalnie dla Ciebie. Kontrola przyjmowania leków to bardzo ważny element procesu leczenia. Ważne, by przeczytać ulotkę, stosować leki zgodnie z zaleceniami lekarza, o wskazanych porach. W przeciwnym razie można niechcący narazić się np. na słabsze wchłanianie leku lub niepełny efekt terapeutyczny.

Z nami tego unikniesz. W aplikacji Ann™ zapiszesz przyjmowane leki, sprawdzisz ich interakcje z innymi preparatami i porównasz ceny leków przed zakupem. O wybranym leku dowiesz się więcej po zeskanowaniu jego kodu kreskowego.

Z Ann™ kompleksowo zadbasz o zdrowie

Zadbaj o najważniejsze aspekty leczenia w jednej, wygodnej aplikacji. Ann™ pamięta o wszystkim, co dodasz do swojej osi czasu. Przypomni o zażyciu leków i zaplanowanych wizytach lekarskich, zapisze wyniki pomiarów oraz historię leczenia. A Wirtualny Klub Dyskusyjny i Wirtualny Klub Medyczny sprawią, że będziesz bez problemu nadążać za nowościami w medycynie, z dostępem do eksperckich opinii i wypowiedzi.

Bądź na bieżąco – monitoruj swoje zdrowie i najnowsze doniesienia z branży medycznej w jednym miejscu, w naszej aplikacji Ann™.

Ann™ zadba o Twoje dokumenty medyczne

Wszystkie Twoje dokumenty i notatki do dyspozycji, kiedy ich potrzebujesz – w jednym miejscu. Porządek w dokumentacji medycznej to podstawa sukcesu. Dzięki zapisaniu ich w aplikacji Ann™ unikniesz niepotrzebnego, szkodliwego dla zdrowia stresu, który zazwyczaj towarzyszy gorączkowym poszukiwaniom wydruku od lekarza czy dokumentacji ze szpitala. Już nie musisz się tym martwić – aplikacja Ann™ umożliwia właściwe uporządkowanie dokumentacji medycznej oraz łatwy dostęp do dokumentów.

Ann™ pomoże Ci kontrolować stan zdrowia

W aplikacji Ann™ otrzymujesz pakiet narzędzi, ułatwiających kontrolę swojego stanu zdrowia. To m. in. kalendarz przyjmowania leków, narzędzie monitorujące zawartość cukru w organizmie czy też opcja pomiaru ciśnienia krwi. Sam możesz wybrać narzędzia, z których chcesz korzystać. Nie obawiaj się: dane, które użytkownik udostępnia aplikacji, nie będą bez jego wiedzy ani przetwarzane, ani udostępniane osobom trzecim.

kryształowe pióra

Klub Dyskusyjny Ann

Aplikacja Ann Asystent Zdrowia oferuje bazę wiedzy, zawartą w Klubie Dyskusyjnym Ann. Użytkownik znajdzie tu rozmowy ze specjalistami i lekarzami w formie nagrań wideo, reportaży, wywiadów, czy podcastów przygotowywanych przez profesjonalny Zespół dziennikarzy.

Klub Dyskusyjny Ann™ to również cotygodniowe spotkania LIVE ze specjalistami z branży medycznej. Dzięki aplikacji Ann Użytkownik może zadawać pytania zaproszonym gościom i na bieżąco wyjaśniać swoje wątpliwości w rozmowie z profesjonalistą.

Spotkania w Klubie Dyskusyjnym Ann są bezpłatne, ale wymagają wcześniejszej rejestracji w aplikacji.

Ann Asystent Zdrowia pomoże Ci regularnie zażywać leki i kontrolować wyniki prostych badań.

Ann Asystent Zdrowia. Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z uznanymi ekspertami m.in. z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w Białymstoku, w Lublinie, w Toruniu czy USD w Krakowie.

Aplikacja Ann™ to także m.in. spotkania na żywo z psychologami z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i Uniwersytetu SWPS, cotygodniowe zajęcia jogi online, spotkania z trenerami personalnymi, czy porady dietetyka na żywo. Śledź wydarzenia w aplikacji Ann ™ na bieżąco!

Korzystamy z rzetelnych źródeł informacji, współpracując z takimi instytucjami jak Polska Agencja Prasowa, Agencja Newseria, Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, szpitale, kliniki, fundacje czy stowarzyszenia oraz polskie i zagraniczne uczelnie medyczne i inne instytucje publiczne lub medyczne w Polsce oraz na świecie.

Baza wiedzy Ann™ jest dostępna dla użytkowników bezpłatnie na stronie internetowej oraz w aplikacji po wcześniejszej rejestracji. Ann znajdziecie także w mediach społecznościowych – Ann Asystent Zdrowia.

Szukaj Ann.Care w Polsce i na świecie.

Ann Asystent Zdrowia to najnowsza technologia medyczna, która pomoże Ci zadbać o siebie i bliskich.