Ann Asystent Zdrowia

Jak działa aplikacja Ann™?

Ann™ Asystent Zdrowia to bezpłatna aplikacja, która ułatwia uporządkowanie i kontrolowanie zdrowia, odżywiania oraz aktywności fizycznej. Podzielona jest na 3 strefy: ZDROWIE, ODŻYWIANIE, FITNESS. Poza funkcjonalnościami pomagającymi w codziennym dbaniu o siebie i bliskich, użytkownicy mają dostęp do autorskich artykułów naszych dziennikarzy oraz ekspertów różnych specjalizacji, rozmów wideo, podcastów, dyskusji na żywo, kursów gotowania, a także zajęć Fitness i Jogi. 

ZDROWIE Ann™ 

W panelu ZDROWIE zarejestrowani użytkownicy aplikacji Ann™ bezpłatnie otrzymują pakiet narzędzi, ułatwiających kontrolę stanu zdrowia.  

W KARCIE PACJENTA znajdziesz:

 • kalendarz przyjmowania leków,
 • notatnik z najważniejszymi danymi swoich lekarzy,
 • kalendarz wizyt u lekarza,
 • cykle pomiarów, gdzie możesz monitorować zawartość cukru w organizmie, ciśnienia krwi, wagę, tętno oraz temperaturę ciała.

Podczas dodawania pomiaru poza podstawowymi parametrami możesz dodać natężenie czynników jakie wystąpiły w najbliższym okresie oraz dodać swoje własne notatki i załączniki. Te możliwości mogą okazać się kluczowe podczas diagnozy stanu zdrowia lub rutynowej kontroli u lekarza.

W panelu ZDROWIE znajduje się również karta LEKI, a w niej możesz:

 • wyszukać więcej informacji na temat interesujących Cię leków,
 • dodać zażywane przez siebie farmaceutyki,
 • zeskanować kod kreskowy leku i dowiedzieć się więcej na temat preparatu przepisanego przez lekarza.

Dzięki Ann możesz sprawdzić interakcje zażywanych leków i dowiedzieć się, które preparaty przyjmowane jednocześnie powodują niespodziewane skutki uboczne i w jak dużym natężeniu.

FITNESS Ann™

W panelu FITNESS, znajdziesz nagrania z zajęciami jogi i fitness, które możesz wykonywać samodzielnie, we własnym domu. Możesz ćwiczyć w cotygodniowych cyklach lub korzystać z biblioteki mediów i wybrać swoje ulubione treningi.

Fitness Ann™ to zajęcia, które prowadzi trenerka personalna Magdalena Tyczka. Nowe odcinki pojawiają się w aplikacji w każdy piątek o godzinie 12:00.

Nowe odcinki Jogi Ann™ znajdziesz w każdy poniedziałek o godzinie 12:00. Nagrania przygotowuje profesjonalna instruktorka jogi Katarzyna Kamińska.

ODŻYWIANIE Ann™

W panelu ODŻYWIANIE otrzymujesz bezpłatny dostęp do kursu Gotowanie Ann. Program prowadzi kucharz Adrian Stojewski, autor bloga i warsztatów kulinarnych Hiszpańskie Smaki. Nowe odcinki znajdziesz w każdą sobotę o 12:00, a już w środę możesz sprawdzić zapowiedź, aby wiedzieć, co musisz przygotować na najnowsze spotkanie!

Każda strefa to ogromna baza rzetelnej wiedzy:

 • Odkryj setki rozmów wideo ze specjalistami, tysiące artykułów i podcastów, a także interesujące quizy, które wzbogacą Twoją wiedzę.
 • Treści codziennie przygotowują nasi dziennikarze w oparciu o wiedzę specjalistów i ekspertów w różnych dziedzinach.
 • Materiały możesz zapisywać na później i korzystać z nich nawet, kiedy nie masz dostępu do internetu! 
 • Bierz udział w spotkaniach w Klubie Dyskusyjnym na żywo, podczas których możesz zadać naszym ekspertom dowolne, nurtujące Cię pytania

KLUB DYSKUSYJNY ANN to cykl cotygodniowych spotkań i dyskusji na żywo. Spotkania z lekarzami różnych specjalizacji, psychologiami oraz seksuologami,  odbywają się w każdą środę o godz. 18:00, a prowadzą je nasi dziennikarze.

Nasza misja i wartości

Jesteśmy po to, aby każdy na świecie miał zdrowie przy sobie.

W trosce o szeroko pojęte zdrowie różnych grup społecznych od kilku lat wdrażamy z powodzeniem narzędzie umożliwiające łatwą i sprawną kontrolę zdrowia i części składowych, które mają na nie bezpośredni wpływ. Wartości, którymi się kierujemy to rzetelność, najwyższa jakość, profesjonalizm, otwartość na zmiany i nowe technologie, a także bezpieczeństwo i zaufanie. Ważny jest przy tym zespół profesjonalistów, który specjalnie dla Ciebie każdego dnia tworzy nowe treści w aplikacji Ann™ Asystent Zdrowia.

Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i znajdź odpowiedź na zdrowie!

1000+

rozmów

1,3 mln

zasięgu w miesiącu

400+

wideo i audio

Ann ™ to bezpieczeństwo danych

Informacje, które udostępniasz w aplikacji Ann™, nie są ani przetwarzane, ani udostępniane osobom trzecim. Tylko Ty masz dostęp do wszystkich wprowadzonych danych.

Pomysłodawcą i głównym partnerem projektu Ann™ jest Wasiak Gruppe.

Aplikacja Ann Asystent Zdrowia jest dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store.

Kontroluj ciśnienie krwi, tętno, dietę, ćwicz i powiększaj rzetelną wiedzę o zdrowiu dzięki aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
orthicus
bartlomiej kowalczyk logo
wasiak gruppe

Partnerzy Ann™

Głównymi partnerami merytorycznymi Ann™ są polskie uniwersytety medyczne, szpitale, instytucje publiczne i jednostki samorządu terytorialnego. Partnerzy aplikacji Ann™ to także fundacje, stowarzyszenia oraz kliniki i gabinety medyczne.

Naszym partnerem technologicznym jest firma LekSeek, która dostarcza nam profesjonalne bazy leków. Natomiast głównym partnerem finansowym aplikacji Ann™ jest Wasiak Gruppe.

orthicus
bartlomiej kowalczyk logo
wasiak gruppe