Joga Ann: Powitanie słońca – sekwencja bardzo podstawowa [WIDEO WORKOUT]

Sesja oparta jest na łagodnym przechodzeniu przez pozycje zarówno rozciągające jak i wzmacniające. Dzięki swojej łagodnej dynamice świetnie budzi ciało i dodaje energii, pobudzając krążenie. Zdecydowanie poprawia nastrój i wpływa na zwiększenie wydzielania endorfin w ciele. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was praktykę, która dodaje energii do działania.

Stań z przodu maty, ustawiając stopy na szerokość bioder. Spójrz na swoje stopy. Jeśli palce lub pięty idą na zewnątrz, ustaw stopy tak, aby były ustawione krawędziami ustawione równolegle do siebie. Możesz unieść wszystkie palce stóp do góry, a następnie rozstawić je szeroko na podłodze. To co jest ważne przed rozpoczęciem Powitań słońca, to aby rozgrzać nadgarstki, dlatego, że są to miejsca dość mocno obciążane w tej sesji – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Klęknij, postaw grzbiety stóp na macie. Zacznij wysuwać się delikatnie ciałem do przodu, jednocześnie zginając łokcie i ustawisz tułów równolegle do ziemi. Powoli, zatrzymaj i teraz naciskając dłońmi na matę, odepchnij się, opuść powolutku miednicę, cofnij barki i ramiona do tyłu, zginając ręce w łokciach – pokazuje Alina Pawela.

Z wydechem, podwiń palce stóp, przejdź do klęku podpartego i przejdź do psa z głową w dół na zgiętych nogach w kolanach. Sięgnij kością ogonową teraz jak najwyżej – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *