ZAPOWIEDZI ANN [15.07.2024 – 21.07.2024]

Masz pytania z zakresu zdrowia? Zadajemy je w Twoim imieniu różnym specjalistom. To wszystko między innymi w artykułach, rozmowach wideo oraz podcastach, jakie przygotowuje zespół dziennikarzy Ann. W naszych artykułach znajdziesz podpowiedzi jak zdrowo się odżywiać. I to nie wszystko! Trenerki Ann pomogą Ci zadbać o sylwetkę i aktywność fizyczną. Sprawdź, jakie jeszcze treści czekają na Ciebie w Ann!

Zadbaj o zdrowie z Ann!

W trosce o szeroko pojęte zdrowie codziennie powstają artykuły w których przekazujemy Wam ważne informacje dotyczące zdrowia. W naszej pracy stawiamy na rzetelność, dlatego pytania, które Was nurtują zadajemy specjalistom różnych dziedzin.

W Ann każdego dnia znajdziesz artykuły stworzone z myślą o zdrowiu dzieci, kobiet, mężczyzn i seniorów. Szukamy odpowiedzi na pytania, które wielu pacjentów nie zadaje podczas wizyty. W Ann nie ma tematów tabu. Piszemy o tym, co ważne w każdym aspekcie zdrowia człowieka.

W zdrowym ciele zdrowy duch – ćwicz z Ann!

O fitnessie i aktywności fizycznej w wielu wymiarach. Od ciekawostek, poprzez porady specjalistów i pomysły na rozwój w tym zakresie, aż po ćwiczenia pod okiem trenerów. W Ann znajdziesz artykuły związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Dla Ciebie nasi dziennikarze poszukują ciekawostek ze świata fitnessu oraz przedstawiają różne formy aktywności fizycznej. Wszystko po, aby każdy mógł znaleźć dopasowany do swoich potrzeb i możliwości zestaw ćwiczeń.

Trudno Ci się zmobilizować do treningu czy rozpoczęcia ćwiczeń? Sprawdź treningi w Ann i ćwicz razem z trenerkami!

Magdalena Tyczka zaprasza na wspólne ćwiczenia. Znajdziecie treningi specjalnie dla seniorów czy kobiet w ciąży. Są również propozycje zajęć na świeżym powietrzu. Wspólny trening to dobry początek zadbania o siebie.

Katarzyna Kamińska i Alina Pawela zapraszają do praktykowania jogi. Nie musisz martwić się o to, że jesteś na początku drogi w jodze. Trenerki Ann przeprowadzą Cię krok po kroku, aby wszelkie ćwiczenia wykonać prawidłowo.

Zacznij już dziś i zadbaj z Ann o swoją aktywność fizyczną!

Jedz zdrowo i smacznie z Ann

Zdrowe jedzenie wcale nie musi oznaczać monotonii i braku smaku. W Ann poszukujemy najlepszych rozwiązań, aby codziennie jeść zdrowo i smacznie. Rozmawiamy ze specjalistami, aby dostarczyć Ci informacje poparte wiedzą fachową. Dietetycy wyjaśnią jak zadbać o zdrowie na talerzu, doradzą jak zadbać o układ pokarmowy oraz jak leczyć dolegliwości związane z niewłaściwym podejściem do żywienia.

Znajdziesz też ciekawe przepisy na potrawy, a jeśli lubisz próbować nowych dań – możesz gotować wspólnie z naszymi kucharzami.

Porady psychologa na żywo [LIVE]

W dzisiejszym pędzącym świecie, coraz częściej dotykają nas problemy związane ze sfera emocjonalną. W Ann znajdziesz również wsparcie w tym zakresie. O emocjach, zaburzeniach oraz sposobach radzenia w trudnych emocjonalnie chwilach rozmawiamy w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo z dr Beatą Rajbą, psycholożką i terapeutką.

Podczas spotkania, anonimowo można zadać specjalistce pytanie. Odpowiedź zostanie udzielona od razu. Zaloguj się w aplikacji lub załóż konto na naszej stronie, aby otrzymać powiadomienie o zbliżającym się spotkaniu Live ze specjalistką. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Młoda dziewczyna na różowym nad czymś się zastanawia
fot. Cast Of Thousands/shutterstock.com

Ludzkie historie w Ann

Gdybym nie poszła wtedy do lekarza, to już by mnie nie było. Badam się – na to mam wpływ – opowiada Nina Hutnik. Chemiczka, amazonka, ambasadorka Fundacji onkologicznej La vie La vie, kocia matka, kolorowy ptak. Lat 42. Trudno się z nią umówić, bo kalendarz jest zapisany zajęciami na uczelni i …między innymi pokazami mody. Lubi się przebierać. Uśmiechnięta kobieta w różnych wcieleniach. Pokazy mody, to jeden z jej sposobów mówienia o profilaktyce onkologicznej.

Na zdjęciu Nina Hutnik / fot. DB Team DariuszBiczynski.pl – fotografia kreatywna

To i jeszcze więcej w Ann

Zapraszamy do aktywnego śledzenia naszej aplikacji i serwisu. Zainstaluj Ann Asystent Zdrowia i bądź na bieżąco!

Więcej porad ekspertów, wywiadów oraz rozmów wideo w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia