ZAPOWIEDZI ANN [17.06.2024 – 23.06.2024]

Masz pytania z zakresu zdrowia? Zadajemy je w Twoim imieniu różnym specjalistom. To wszystko między innymi w artykułach, rozmowach wideo oraz podcastach, jakie przygotowuje zespół dziennikarzy Ann. W naszych artykułach znajdziesz podpowiedzi jak zdrowo się odżywiać. I to nie wszystko! Trenerki Ann pomogą Ci zadbać o sylwetkę i aktywność fizyczną. Sprawdź, jakie jeszcze treści czekają na Ciebie w Ann!

Zadbaj o zdrowie z Ann!

W trosce o szeroko pojęte zdrowie codziennie powstają artykuły w których przekazujemy Wam ważne informacje dotyczące zdrowia. W naszej pracy stawiamy na rzetelność, dlatego pytania, które Was nurtują zadajemy specjalistom różnych dziedzin.

W Ann każdego dnia znajdziesz artykuły stworzone z myślą o zdrowiu dzieci, kobiet, mężczyzn i seniorów. Szukamy odpowiedzi na pytania, które wielu pacjentów nie zadaje podczas wizyty. W Ann nie ma tematów tabu. Piszemy o tym, co ważne w każdym aspekcie zdrowia człowieka.

W zdrowym ciele zdrowy duch – ćwicz z Ann!

O fitnessie i aktywności fizycznej w wielu wymiarach. Od ciekawostek, poprzez porady specjalistów i pomysły na rozwój w tym zakresie, aż po ćwiczenia pod okiem trenerów. W Ann znajdziesz artykuły związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Dla Ciebie nasi dziennikarze poszukują ciekawostek ze świata fitnessu oraz przedstawiają różne formy aktywności fizycznej. Wszystko po, aby każdy mógł znaleźć dopasowany do swoich potrzeb i możliwości zestaw ćwiczeń.

Trudno Ci się zmobilizować do treningu czy rozpoczęcia ćwiczeń? Sprawdź treningi w Ann i ćwicz razem z trenerkami!

Magdalena Tyczka zaprasza na wspólne ćwiczenia. Znajdziecie treningi specjalnie dla seniorów czy kobiet w ciąży. Są również propozycje zajęć na świeżym powietrzu. Wspólny trening to dobry początek zadbania o siebie.

Katarzyna Kamińska i Alina Pawela zapraszają do praktykowania jogi. Nie musisz martwić się o to, że jesteś na początku drogi w jodze. Trenerki Ann przeprowadzą Cię krok po kroku, aby wszelkie ćwiczenia wykonać prawidłowo.

Zacznij już dziś i zadbaj z Ann o swoją aktywność fizyczną!

Jedz zdrowo i smacznie z Ann

Zdrowe jedzenie wcale nie musi oznaczać monotonii i braku smaku. W Ann poszukujemy najlepszych rozwiązań, aby codziennie jeść zdrowo i smacznie. Rozmawiamy ze specjalistami, aby dostarczyć Ci informacje poparte wiedzą fachową. Dietetycy wyjaśnią jak zadbać o zdrowie na talerzu, doradzą jak zadbać o układ pokarmowy oraz jak leczyć dolegliwości związane z niewłaściwym podejściem do żywienia.

Znajdziesz też ciekawe przepisy na potrawy, a jeśli lubisz próbować nowych dań – możesz gotować wspólnie z naszymi kucharzami.

Porady psychologa na żywo [LIVE]

W dzisiejszym pędzącym świecie, coraz częściej dotykają nas problemy związane ze sfera emocjonalną. W Ann znajdziesz również wsparcie w tym zakresie. O emocjach, zaburzeniach oraz sposobach radzenia w trudnych emocjonalnie chwilach rozmawiamy w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo z dr Beatą Rajbą, psycholożką i terapeutką.

Podczas spotkania, anonimowo można zadać specjalistce pytanie. Odpowiedź zostanie udzielona od razu. Zaloguj się w aplikacji lub załóż konto na naszej stronie, aby otrzymać powiadomienie o zbliżającym się spotkaniu Live ze specjalistką. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Młoda dziewczyna na różowym nad czymś się zastanawia
fot. Cast Of Thousands/shutterstock.com

Ludzkie historie w Ann

Chirurgia plastyczna, choć kojarzy się z upiększaniem, nie znaczy to samo, co chirurgia estetyczna. Zakres operacji jest bardzo szeroki, często są to zabiegi poprawiające komfort życia, bez których normalne funkcjonowanie nie byłoby możliwe. Rekonstrukcje piersi czy nosa są wykonywane przede wszystkim ze względów medycznych, a nie tylko estetycznych. Wśród pacjentów są chorzy po ciężkich wypadkach czy okaleczającym leczeniu onkologicznym. Czym zajmują się lekarze z Oddziału Chirurgii Plastycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu, opowiada dr n. med. Szymon Kołacz.

chirurgia plastyczna
Fot. Shutterstock.com

To i jeszcze więcej w Ann

Zapraszamy do aktywnego śledzenia naszej aplikacji i serwisu. Zainstaluj Ann Asystent Zdrowia i bądź na bieżąco!

Więcej porad ekspertów, wywiadów oraz rozmów wideo w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia