Powitanie Słońca [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejsza sesja jogi oparta jest na łagodnym przechodzeniu przez pozycje zarówno rozciągające, jak i wzmacniające. Ćwiczenia pobudzają całe ciało i dodają energii, a także poprawiają nastrój i wpływają na zwiększenie wydzielania endorfin w ciele. Koniecznie zobacz cały trening z Aliną Pawelą!

Joga Ann z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was praktykę, która dodaje energii do działania i poprawia nastrój.

Stań z przodu maty, ustawiając stopy na szerokość bioder. Spójrz na swoje stopy. Jeśli palce lub pięty idą na zewnątrz, ustaw stopy tak, aby były ustawione krawędziami ustawione równolegle do siebie. Możesz unieść wszystkie palce stóp do góry, a następnie rozstawić je szeroko na podłodze. To co jest ważne przed rozpoczęciem Powitania Słońca, to aby rozgrzać nadgarstki, dlatego, że są to miejsca dość mocno obciążane w tej sesji – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Alina Pawela w trakcie sesji jogi w Ann

Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś

Powitanie słońca – podstawowa sekwencja

Klęknij, postaw grzbiety stóp na macie. Zacznij wysuwać się delikatnie ciałem do przodu, jednocześnie zginając łokcie i ustawisz tułów równolegle do ziemi. Powoli, zatrzymaj i teraz naciskając dłońmi na matę, odepchnij się, opuść powolutku miednicę, cofnij barki i ramiona do tyłu, zginając ręce w łokciach – pokazuje Alina Pawela.

Z wydechem, podwiń palce stóp, przejdź do klęku podpartego i przejdź do psa z głową w dół na zgiętych nogach w kolanach. Sięgnij kością ogonową teraz jak najwyżej – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Alina Pawela w trakcie sesji jogi w Ann

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Zobacz cały trening i sprawdź!

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy . Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Sprawdź inne treningi jogi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *