Joga na dobry dzień [WIDEO WORKOUT]

Kiedy wstajemy rano, często jesteśmy spięci i mamy dużo zastojów w ciele. Chcesz dobrze rozpocząć dzień? Wykonaj łagodny trening z Katarzyną Kamińską, który doda energii i ożywi cały organizm. Joga na dobry dzień pozwoli nam ocenić, czego potrzebujemy i jak o siebie zadbać w dalszej części dnia.

Sesja z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening na początek dnia.

Zaczniemy sobie od tego, że usiądziemy wygodnie. Może to być siad na piętach lub też skrzyżny czy z prostymi nogami. Jeżeli siadacie w siadzie skrzyżnym lub z wyprostowanymi nogami, to poproszę Was, żebyście podłożyli sobie coś pod pośladki. To może być jakaś grubsza poduszka czy koc, jaki macie w domu – wyjaśnia Katarzyna Kamińska na początku sesji jogi.

Katarzyna Kamińska wykonuje pierwsze ćwiczenie

Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś

Joga na dobry dzień

Odetchnijcie i poczujcie jak się dzisiaj macie. Następnie weźmiemy wdech i z wydechem dłonie powędrują w dół. Zaokrąglamy nasze plecy, jak do kociego grzbietu – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Zostaniemy sobie w centrum, poczujemy nasze ciało. Upewnicie się, że wasza miednica też jest w centrum. Delikatnie ożywcie brzuch, pępek do tyłu, plecy spływają w dół. Spleciemy palce dłonie, odkręcimy i uniesiemy do góry. Powyciągamy się trochę – wyjaśnia instruktora jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Zobacz cały trening i sprawdź!

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy . Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Sprawdź inne treningi jogi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *