Joga Ann: ożywienie i praca ze stopami [WIDEO WORKOUT]

„Dzisiejsza sesja może właśnie będzie troszeczkę mniej dynamiczna, a bardziej w stronę pracy z ciałem i pracy ze stopami, czyli takiego żywienia stóp, sprawdzenia, jak nasze stopy się mają. Stopy są bardzo ważną częścią ciała, choć może trochę zapomnianą”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Jak ożywić stopy? Zobacz trening! Joga Ann Z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Ożywienie i praca ze stopami

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupimy się na pracy ze stopami.

Dzisiaj będziemy pracować z piłeczką. To jest taka zupełnie zwykła piłeczka kauczukowa. Można kupić ją w sklepie z zabawkami, ale też w takich sklepach z przyrządami do fizjoterapii – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Kładziemy sobie piłeczkę na macie i zaczynamy sobie od takiego łagodnego rolowania. Po prostu dajmy sobie chwilę, żeby zobaczyć, jak stopa zareaguje – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Wejdziemy też piłeczką pod palce stóp tak, jakbyśmy chcieli pootwierać tą piłeczką. Spody stóp często są skrócne i zmrożone – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Ożywienie i praca ze stopami

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *