Joga Ann: Trening dla bioder i balansu [WIDEO WORKOUT]

„Dzisiaj, może takie trochę nieoczywiste połączenie, będziemy otwierać biodra, a jednocześnie pracować nad balansem”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla bioder i balansu

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening dla bioder i balansu.

To, co dzisiaj będzie nam potrzebne, to oprócz maty dobrze mieć pasek do jogi albo jakiś inny pasek, który znajdziecie w domu – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Położymy się tak, żeby docisnąć plecy do maty. Najpierw kładziemy dolne plecy, ściągamy je mocno w dół. Następnie kładziemy górne plecy – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Chwytamy tył szyi i wyciągamy kark. Jest to dobry sposób, żeby przywitać się z ciałem. Prostujemy nogi, poruszając się piętami po macie – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla bioder i balansu

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *