Joga dla kobiet w ciąży [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Zapraszamy na sesję jogi dla kobiet! Sesje usprawni przepływ krwi w naczyniach i przywróci równowagę systemu neurohormonalnego. Joga dla kobiet w ciąży może poprawić stan emocjonalny kobiety ciężarnej, zmniejszyć stres, a także nauczyć prawidłowego sposobu oddychania. Koniecznie zobacz cały trening z Aliną Pawelą!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla kobiet w ciąży.

– Dzień dobry, z tej strony Alina Pawela dla portalu Ann Zdrowie. Dzisiejsza sesja jogi dla kobiet w ciąży będzie poświęcona całemu ciału. Delikatnie będziemy otwierać i zdobywać energetykę w całym ciele. Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Każdy znajdzie dla siebie ciekawy zestaw praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji. Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Joga dla kobiet w ciąży

– Jeśli możesz, usiądź na piętach i delikatnie rozszerz kolana, aby twój brzuch, gdy za chwilę będziemy schodzić w dół, mógł właśnie zmieścić się tutaj między nogi. Na początek będziemy otwierać barki, ramiona i klatkę piersiową. Z wydechem, unosimy barki i ramiona do tyłu, otwierając klatkę piersiową. Zabieramy barki i ramiona do tyłu, dłonie wyciągnięte, łokcie uniesione, mostek podnosimy z wdechem, a z wydechem schodzimy w dół – pokazuje instruktorka jogi.

Alina Pawela pokazuje jak prawidłowo wykonać ćwiczenie.

– Teraz siądź na stopach, rozsuń delikatnie stopy od siebie i palce dłoni skieruj w tył. Oprzyj się na opuszkach palców, a teraz powoli, zaczynając od kości ogonowej, unieś miednicę do góry. Cofnij delikatnie barki i ramiona do tyłu, zabierając łopatki do siebie. Spójrz w górę i z wydechem schodź powoli w dół tłumaczy Alina Pawela.

Instruktorka jogi pokazuje jak wykonać kolejne ćwiczenie.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi w Ann

W serwisie Ann znajdziecie więcej ciekawych treningów jogi. Alina Pawela przygotowała zestaw praktyk dla kobiet w ciąży. Katarzyna Kamińska zachęca do treningów rozluźniających ciało. Poznaj tajniki jogi i odkryj jej zalety.

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *