Joga dla mocnych nóg i spokojnej głowy [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

Kto z nas nie zna przytłoczenia myślami i poczucia braku kontaktu z ciałem? W czasie tej sesji zajmiemy się tym, jak wzmacniać zarówno nasze nogi, jak i poczucie osadzenia w ciele. Jednocześnie doświadczymy, jak te jakości wpływają na możliwość rozluźnienia głowy i wyciszenia się. Zobacz cały trening z Katarzyną Kamińską!

Joga Ann

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

Dzisiejsza sesja będzie służyła wzmocnieniu nóg, ale też wydłużeniu kręgosłupa i uspokojeniu głowy. Zapraszam do praktyki! tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Na zdj. Katarzyna Kamińska – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga dla mocnych nóg

Zaczniemy sobie w leżeniu. Sięgnijcie po pasek i połóżcie się na macie. Tak, żeby móc wydłużyć dolne plecy, wydłużyć też tył szyi, lekko ściągnąć brodę w dół. Zaczniemy sobie z ugiętymi nogami, tak jak ja teraz. Założymy pasek na prawą piętę i uniesiemy nogę prawie że do pionu, ale jeszcze nie prostując w pełni kolana. Zacznijcie od ożywienia stopy. Otwórzcie palce prawej stopy, naciśnijcie piętą na pasek, niech stopa się rozciągnie i rozszerzy – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Na zdj. Katarzyna Kamińska – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

– Staniemy sobie w Tadasanie, czyli w pozycji góry. Duże place stóp będą połączone, a pięty delikatnie rozsunięte, dosłownie 1-2 cm pomiędzy piętami. Podciągniemy rzepki, mocno zrotujemy uda do środka i dociśniemy pięty do podłogi, jednocześnie też ściągając w dół krzyż. Tak, żeby miednica nie była wychylona do przodu, tylko w bardziej centralnym ułożeniu. Spleciemy sobie kciuki, uniesiemy ręce i wyraźnie rozciągniemy górę ciało, jednocześnie cały czas mocno stojąc na nogach – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *