Dynamiczna sesja [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Nie daj się zimowej chandrze! Zapraszamy na dynamiczną sesję jogi, wspartą oddechem ognia oraz otwarciem klatki piersiowej. Ćwiczenia wpłyną pozytywnie na nastrój, pobudzając organizm do wewnętrznego wydzielania tzw. hormonów szczęścia – m.in. endorfin. Koniecznie zobacz cały trening z Aliną Pawelą!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla balansu.

– Dzień dobry, z tej strony Alina Pawela dla portalu Ann Zdrowie. Dzisiejsza sesja będzie poświęcona przeciwdziałaniu zimowej chandrze. Będzie to dynamiczny zestaw asan oraz oddechu ognia – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Każdy znajdzie dla siebie ciekawy zestaw praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji. Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Dynamiczna sesja

– Zacznij od siadu skrzyżnego. Skrzyżuj nogi tak, aby Twoje stopy znajdowały się jak najbardziej pod kolanami. Następnie wyciągnij ręce szeroko na boki z wdechem, rozciągając się i otwierając klatkę piersiową w każdą ze stron. Teraz spleć palce dłoni z tyłu na karku, kark-głowa. Z wdechem unieś klatkę piersiową wyżej, cofnij łokcie do tyłu, mostek jeszcze delikatnie do góry i spójrz w górę za siebie. Wdech, wydech, teraz zaczniemy dynamiczne skręty – pokazuje instruktorka jogi.

Alina Pawela pokazuje jak prawidłowo wykonać ćwiczenie.

– Zmień skrzyżowanie nóg na przeciwne. Teraz splatając palce dłonie z tyłu, za plecami, odciągamy barki, ramiona do tyłu, łopatki zabieramy w głąb, unosimy mostek w górę, patrzymy w górę. Wdech. I z wydechem tyle, ile ciała pozwala, idziemy w dół. Później znowu, dynamicznie tłumaczy Alina Pawela.

Instruktorka jogi pokazuje jak wykonać kolejne ćwiczenie.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi w Ann

W serwisie Ann znajdziecie więcej ciekawych treningów jogi. Alina Pawela przygotowała zestaw praktyk dla kobiet w ciąży. Katarzyna Kamińska zachęca do treningów rozluźniających ciało. Poznaj tajniki jogi i odkryj jej zalety.

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *