Stretching dolnych partii ciała [WIDEO WORKOUT]

Stretching to ćwiczenia, które mają na celu rozciągnąć wszystkie mięśnie i ścięgna. Świetnie sprawdzi się dla osób, które cierpią na sztywność mięśni lub wykonują pracę siedzącą. To idealny trening dla tych, którzy nie wiedzą jak poprawnie rozciągać się po swojej ulubionej aktywności fizycznej- tak aby zapobiec zakwasom. Podczas tego treningu fitness z Magdaleną Tyczką popracujecie nad dolnymi partiami ciała.

Fitness Ann: stretching dolnych partii ciała

– Dzisiaj witam na stretchingu, na którym będziemy rozciągać nasze dolne partie ciała. Skupimy się na rozciągnięcie nóg, zniwelujemy wszystkie spięcia, które w nich występują. To odpowiednia forma dla tych osób, które nie wiedzą jak się rozciągać po swoich ulubionych ćwiczeniach, np. po bieganiu. Zapraszam na wspólny trening! – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

– Stajemy sobie równo, stopy obok siebie i podciągamy lewą nogę, tak aby stopa dotykała nam pośladka. Drugą rękę układamy wzdłuż ciała. Noga, która pozostaje na ziemi jest prosta w kolanie. Po kilkunastu sekundach wyciągamy sobie prawą rękę w górę i pozostajemy w tej pozycji przez chwilę. Później nogę odkładamy i od razu układamy ją na krzyż, za prawą stopą. Wyciągamy się na paluszkach do boku i do góry – pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Magda Tyczka wykonuje ćwiczenia do stretchingu
Magdalena Tyczka wykonuje pierwsze ćwiczenie podczas stretchingu w bezpłatnej aplikacji Ann.

– Stajemy sobie szeroko i schodzimy nisko do jednej strony. Dłonie układamy na podłożu. Prawą rękę podnosimy do góry, później obie ręce wyciągamy do przodu. Teraz przesuwamy sobie ręce do prostej nogi. I po chwili przechodzimy na drugą stronę – pokazuje Magdalena Tyczka.

Magda Tyczka wykonuje ćwiczenia do stretchingu
Magdalena Tyczka pokazuje jak wykonać jedno z ćwiczeń podczas stretchingu.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *