Tabata na górę i dół ciała [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Poprawa wydolności, wytrzymałości organizmu oraz pięknie wyrzeźbiona sylwetka – takie efekty pomoże osiągnąć regularne wykonywanie treningu tabata. W tym spotkaniu zaangażujemy do pracy nogi, brzuch i ręce. Nie potrzebujecie żadnych dodatkowych sprzętów. Wystarczy motywacja. Przygotujcie się na intensywne spalanie kalorii. Trenerka personalna Ann, Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening.

Fitness Ann: Tabata na górę i dół ciała

Zajęcia o charakterze interwałowym pomagają przyśpieszyć nasz metabolizm i spalić tkankę tłuszczową. Trening tabaty należy rozpocząć od dowolnej rozgrzewki. Pamiętajmy, aby początkowo wykonywać ilość powtórzeń w miarę swoich możliwości, aby nie forsować organizmu. Z każdym kolejnym treningiem zwiększać ilość czasu i powtórzeń tak, aby czuć progres. Zajęcia o charakterze interwałowym pomagają przyśpieszyć nasz metabolizm i spalić tkankę tłuszczową.

Osoby posiadające jakiekolwiek kontuzje i przeciwskazania do ćwiczeń interwałowych powinny skonsultować z lekarzem możliwość uczestniczenia w tego rodzaju zajęciach. 

Dzisiaj zapraszam Was na wspólne ćwiczenia tabata na górę i dół ciała. Będziemy ćwiczyć szczególnie nasze ręce, brzuch i nogi. Będzie dziś nam potrzebna tylko mata, a także wspaniały humor – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy nasz dzisiejszy intensywny trening. Postawcie dłonie na macie, przechodzimy na palce i potem na przedramiona, cały czas naprzemiennie. Teraz, dla drugiego ćwiczenia, siadamy wygodnie na macie. Skrzyżujcie nogi, mogą być uniesione nad ziemią, i zaczynamy skręcać na przemian w jedną i drugą stronę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz możemy napić się łyżek wody i kontynuować. Przechodzimy do pozycji na podporze. Pozostawiamy na palcach i naprzemiennie unosimy jedną nogę na bok, a potem drugą. Teraz, dla drugiego ćwiczenia, zostajemy w pozycji z przyklejonymi nogami i rękami w piąstki. Będziemy wykonywać boksowanie, wychylając się na przemian na boki pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *