Fitness Ann: Pilates dla zachowania prawidłowej postawy [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas dzisiejszego spotkania pilatesowego wykonamy zestaw ćwiczeń na zachowanie prawidłowej postawy. Jest to trening dla każdego, który wzmacnia i modeluje naszą sylwetkę. Podczas wykonywania poszczególnych ruchów aktywizowane są wszystkie partie ciała. Najważniejszy nacisk jest jednak położony na mięśnie głębokie odpowiadające za prawidłową postawę ciała. Zapraszamy do treningu!

Fitness Ann: Pilates dla prawidłowej postawy

Pilates jest przyjazny osobom z niektórymi problemami zdrowotnymi. Jest między innymi zalecany tym, którzy cierpią na różne zwyrodnienia i wady kręgosłupa. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup. Ćwiczenia angażują też rzadko przez nas używane mięśnie głębokie, które stanowią rusztowanie dla całej sylwetki i pomagają zachować prawidłową postawę ciała.

Dzisiaj witam Was na zajęciach z pilatesu, na których skupimy się na naszej postawie. Popracujemy na własnym ciężarze ciała.Będziemy ćwiczyć mięśnie całego ciała, w tym głownie mięśnie głębokie. Do treningu będzie nam potrzebna tylko mata – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy nasze zajęcia od ćwiczeń na stojąco. Włączamy relaksacyjną muzykę i odpoczywamy ćwicząc. Delikatny rozkrok, maszerujemy sobie. Odrywamy na zmianę pięty. Dodajemy ręce – tak, niby chcemy dotknąć słońce. Pamiętamy o prostych plecach i napiętym brzuchu. Oddychamy – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz unosimy jedną nogę do góry i ręce do przodu. Trzymamy tak przez chwilę. Teraz wyprostuj i ugnij nogę z powrotem. Powtarzamy trzy razy, następnie zmieniamy nogę – pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *