Fitness Ann: Pilates na świeżym powietrzu [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas dzisiejszego spotkania pilatesowego w plenerze przedstawiony zostanie zestaw ćwiczeń na całe ciało, podczas których zaangażowane będą wszystkie mięśnie głębokie. Pilates to trening dla każdego, wzmacnia i modeluje sylwetkę. Ważne będzie skupienie się także na oddechu. Pilates na świeżym powietrzu pomoże się rozluźnić. Zapraszamy do treningu!

Fitness Ann: Pilates na świeżym powietrzu dobry na wszystko

Pilates jest przyjazny osobom z niektórymi problemami zdrowotnymi. Jest między innymi zalecany tym, którzy cierpią na różne zwyrodnienia i wady kręgosłupa. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup. Ćwiczenia angażują też rzadko przez nas używane mięśnie głębokie, które stanowią rusztowanie dla całej sylwetki i pomagają zachować prawidłową postawę ciała.

Dzisiaj witam Was na pilatesie na świeżym powietrzu. Cieszymy się tym, że jest piękna pogoda i skupimy się dziś na ćwiczeniach na całe ciało, pobudzimy nasze mięśnie głębokie i zaangażujemy wszystkie mięśnie naszego ciała – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie od ćwiczeń ma macie. Możemy się ułożyć wygodnie, później zakładamy jedną nogę na drugą i przenosimy sobie ręce z tyłu za głowę, po czym unosimy biodra, a ręce przenosimy wzdłuż ciała w stronę stóp. Staramy się angażować mięśnie brzucha i napinamy je mocno z każdym powtórzeniem. Pracują nasze nogi, pośladki, ręce oraz brzuch. – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Pamiętamy, że pilates mogą ćwiczyć wszystkie osoby niezależnie od wieku. Są to ćwiczenia jak najmniej obciążające, mające bardzo wiele korzyści zdrowotnych – mówi w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *