Fitness dla początkujących [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dziś spotykamy się na zajęciach z sylwetki dla osób początkujących. Jeśli miałeś dłuższą przerwę w aktywności fizycznej, jesteś osłabiony po przeziębieniu czy innej chorobie lub po prostu masz ochotę na delikatny trening to idealnie trafiłeś. Tym razem przedstawimy ćwiczenia o niskiej intensywności na całe ciało.

Fitness Ann: Fitness dla początkujących

Wykonując relaksacyjne ćwiczenia z zakresu pilates na mocny brzuch, dbamy nie tylko o swoje zdrowie fizyczne, ale także psychiczne. Zachęcamy Was również do ćwiczeń na świeżym powietrzu!

Zapraszam was dzisiaj na trening fitness dla początkujących, skierowany do osób, które miały dłuższą przerwę od aktywności fizycznej lub chcą rozpocząć swoją przygodę z fitness. Przygotujcie sobie wygodną matę oraz obuwie sportowe. Jeśli macie ciężarki lub butelki wody, to świetnie, jeśli nie, nic straconego – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Rozpoczynamy pierwsze ćwiczenie na ręce. Przygotujcie dwie hantelki lub dwie butelki wody. Stańmy w gotowości. To będzie ćwiczenie na biceps. Wyciągamy ręce do przodu, z hantelkami w dłoniach lub butelkami wody. Zginamy ręce w łokciach, unosząc je ku górze w kierunku brody, a następnie opuszczamy. Przygotowani? Zaczynamy! Wykonujemy 20 powtórzeń, trzymając proste plecy i napięty brzuch. Kontynuujemy, jeszcze 10 powtórzeń. Dzisiejszy trening skupia się na wzmacnianiu całego ciała. Zachęcam was do zaangażowania się w fitness i rozpoczęcia tej przygody – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fitness dla początkujących, fitness, fitness Ann
fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

W kolejnym ćwiczeniu wykonujemy przysiady i boksowanie na zmianę. Przygotujcie się na 20 powtórzeń. Jak poprzednio, zaczynamy od przygotowania: 3, 2, 1… i hop! Zaczynamy przysiady. Pamiętajcie, aby kolana były tuż nad stopami. Wdech, wydech – utrzymujmy rytm. Teraz przechodzimy na boksowanie. Ręce w pięściach unosimy na zmianę, jak przy boksowaniu. Wciąż 20 powtórzeń. Kontynuujemy, czując, jak pracuje nasze ciało – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *