Joga na rozruszanie ciała [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Poranki dla wielu z nas bywają trudne. Szczególnie, gdy za oknem szaro i deszczowo. Z pomocą przychodzi Joga Ann! W tym odcinku Alina Pawela zaprasza do wykonania prostej sekwencji asan i ruchów, które delikatnie poruszą całe nasze ciało. Trening najlepiej wykonać tuż po przebudzeniu lub po dłuższej siedzącej pracy. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą w każdą środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję na rozruszanie ciała.

Dzisiejsza sesja będzie poświęcona rozruszaniu ciała. Można tę praktykę wykonać rano, zaraz po przebudzeniu, lub np. po długim dniu w pracy siedzącej lub długiej jeździe za kierownicą. Serdecznie zapraszam! zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga Ann: automasaż

Stań stopami na szerokość bioder i będziemy otwierać i zamykać plecy. Podeprzesz sobie dłonie na udach i teraz na wdechu zabierasz barki, ramiona do tyłu, patrzysz w górę, unosisz ogon do góry. I z wydechem, tak jak w kocich grzbietach na kolanach, zamykasz klatkę piersiową, otwierasz plecy. Wdech, wyciągasz się do góry, wydech – zaokrąglasz plecy pokazuje Alina Pawela.

Na zdj. Alina Pawela – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz delikatnie poruszymy nogi. Stań stopami na szerokość bioder, połóż sobie ręce na bioderkach. Prawym kolanem zaczynamy zataczać kółeczka. Kolano do tyłu, do boku i do przodu. […] Teraz stań troszeczkę stopami minimalnie szerzej i delikatne kółeczka biodrami. Zabierasz biodra do tyłu, zginasz nogi w kolanach i biodra idą do przodu. Zgięte nogi, daleko sięgasz biodrami, przenosisz ciężar ciała na prawą nogę, na palce do przodu, na lewą i daleko do tyłu instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *