Pilates „na dobry nastrój” [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Podczas dzisiejszego zajęcia z pilates przedstawimy zestaw ćwiczeń na całe ciało. Będziemy angażować wszystkie mięśnie głębokie. Te zajęcia są dla każdego, wzmacniają i modelują Naszą sylwetkę. Skupimy się także na oddechu i rozluźnimy się na świeżym powietrzu. Zapraszamy na wspólny trening!

Fitness Ann: pilates „na dobry nastrój”

Dziś skupimy się na rozciągnięciu mięśni, które wykorzystujemy podczas biegania. To ważne, żeby podczas wykonywania takiego sportu nie zapominać o ćwiczeniach rozciągających i mobilizujących kręgosłup a szczególnie piersiowy i lędźwiowy. Napięcie w tej okolicy będzie się pojawiać, ponieważ podczas biegu po twardych powierzchniach generowane są wstrząsy, które kręgosłup będzie odczuwać.

-Dzisiaj na zajęciach pilates „na dobry nastrój”. Jak sama nazwa wskazuje, po tych zajęciach będziemy się czuć wspaniale! Dziś zadamy sobie trud ćwiczeń, które zaangażują mięśnie głębokie całego ciała, zarówno w pozycji stojącej, jak i na macie. Dlatego do tego treningu konieczna będzie mata – miejcie ją przygotowaną – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Pilates

– Zaczynamy od ćwiczeń w pozycji stojącej. Stańmy razem, ręce na biodrach, podnieśmy jedno kolano do góry i zacznijmy kręcić je w dużych okrężnych ruchach. Zaczynamy razem: 4, 3, 2, 1, i hop! Teraz pierwsza noga unosi się do góry, a my wykonujemy duże okręgi ugiętym kolanem. Trzymajmy głowę prosto, utrzymujmy napięty brzuch i oddychajmy głęboko podczas wykonywania tego ćwiczenia. Róbmy duże kółka, obracając ugiętym kolanem. Teraz ostatnie duże koło i odkładamy nogę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdjęciu Magda Tyczka podczas ćwiczeń w aplikacji Ann Zdrowie

-Następnie zostajemy w delikatnym rozkroku. Przechodzimy do ćwiczenia przysiadu. Podnosimy się na palce stóp i maksymalnie otwieramy się. Chwilkę zatrzymujemy się w tej pozycji na samym szczycie. Pamiętajmy o prawidłowym wykonywaniu tych ruchów i dbajmy o równowagę podczas ćwiczeń – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów i zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *