Joga Ann: Pozycja krzesła [WIDEO WORKOUT]

Krzesło jest pozycją wzmacniającą szczególnie dolne partie ciała, czyli nogi, pośladki i brzuch – pod warunkiem, że wykonujemy ją poprawnie. Wpływa na poprawę kondycji, a także dodaje stabilności tzw. uziemienia Jak wykonać ją poprawnie? Zrób z nami cały trening i sprawdź, w jaki sposób zrealizować ćwiczenie krok po kroku. Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy jedynie podłoga, mata lub krzesło! Tym razem wykonamy praktykę wprowadzającą krok po kroku do pozycji krzesła.

Dzisiejsza będzie poświęcona pozycji krzesła. Pozycja ta szczególnie wzmacnia przede wszystkim nogi, pośladki i korpus. Zapraszam do wspólnej praktyki – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Do pierwszej części dzisiejszej praktyki będziesz potrzebować ściany. Na początku podejdź do niej, oprzyj się o nią plecami i łagodnie zacznij odsuwać stopy od siebie. Teraz swoje uda ustawiasz równolegle do ziemi. Plecy przylegają do ściany, a stopy masz rozstawione na szerokość bioder i równolegle do siebie. Ja już czuję, jak moje uda tutaj mocno pracują. Żeby pogłębić tą pracę, zabierz pępek bardziej do środka, w głąb, tak, aby dolne plecy zbliżyły się jeszcze bardziej do ściany – pokazuje krok po kroku Alina Pawela.

Wycofujesz biodra łagodnie do tyłu, tak aby kolana nie wychodziły nad stawy skokowe. Jeśli masz pogłębioną lordozę i twoje lędźwie mocno tutaj wyciągają i wyginają się do góry, postaraj się opuścić „ogon” mocniej w dół. Teraz, kiedy siedzisz na wyobrażonym krześle, nie stój na rozluźnieniu, ale zbierz i napnij pośladki – tłumaczy instruktorka.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *