Joga Ann: Joga dla kobiet w ciąży [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Ciąża to okres nieustających przemian zarówno w aspekcie fizycznym, psychicznym, jak i emocjonalnym. Praktyka jogi podczas tych dziewięciu miesięcy pomaga nie tylko utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie. Przywraca również spokój tak potrzebny matce i dziecku. Dzięki delikatnemu ruchowi, który proponuje joga, usprawnia się przepływ krwi i limfy w ciele matki i tym samym w ciele dziecka. Joga sięga do korzeni napięć skumulowanych w ciele. Zobacz trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was trening dla kobiet w ciąży.

Zaczniemy od położenia się na wałkach. Jeśli nie masz wałków do jogi, to możesz użyć dwóch koców złożonych w ten sposób i położyć jeden na drugim. Tutaj, jak widzisz, wałek jest pod kątem, tak że więcej wypełnienia będzie w kierunku głowy, mniej w kierunku lędźwi, więc będziesz mogła użyć też poduszki pod głowę – tłumaczy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Teraz możesz już postawić swoje stopy na podłodze, wygodnie. Jeszcze możesz odciągnąć dolne plecy od górnych. I teraz delikatnie zaczniemy pracować rękami. Przenieś ręce wzdłuż boków ciała. Z wdechem unieś je do góry i do tyłu za głowę wyciągając się kot. Wdech i wydech. Szerokim łukiem wróć rękami z powrotem w górę i wzdłuż boków ciała – pokazuje Alina Pawela.

Następnie przejdziemy do płaskiego leżenia na plecach, więc możesz odsunąć swoje pomoce na bok i położyć się wygodnie na plecach płasko, też przetaczając się przez bok. Podpierasz się łokciem, dłonią i kompletnie luźno kładziesz się na bok. Twoja lewa noga zostanie zgięta na podłodze, a prawą dłonią złapiesz prawe kolano – tłumaczy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *