Joga Ann: Trening na szyję i plecy [WIDEO WORKOUT]

Ból i napięcie w szyi i barkach towarzyszy nam codziennie. Trening pomoże rozluźnić te części naszego ciała i wyciszyć umysł. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na szyję i plecy

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę na szyję i plecy.

Zaczynamy! Dzisiaj nasz trening będziemy wykonywać w pozycji siedzącej. Więc bardzo ważne jest, żeby było nam maksymalnie wygodnie. Polecam siedzenie na czymś wyższym, żeby całe nasze ciało czuło się zrelaksowane. Nie możemy przecież zrelaksować się, kiedy mamy jakieś napięcie – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga na szyję i plecy

Nasza szyja to szczególnie delikatna część naszego ciała. Jeśli już odczuwamy tam napięcie, nie możemy pomóc sobie siłą. A więc wszystko, co dzisiaj będziemy robić musi być delikatne i relaksujące. Pamiętamy o oddychaniu. Opuszczamy głowę do dołu, a potem patrzymy się do góry. Następnie delikatnie poruszamy naszą szyją z jednej strony w inną – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Prawa dłoń idzie na lewe ucho, prawe barko idzie w dół, łopatki blisko siebie. Następnie wydłużamy naszą lewą rękę. Zaczynamy rysować nią malutkie kółeczka. Łączymy wszystko z głębokim oddechem. Powoli wracamy w neutralną pozycję i zamieniamy ręce – pokazuje trenerka jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga na szyję i plecy

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *