Fitness Ann: Mocny trening na górną część ciała [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy mocny trening wzmacniający całą górę ciała, czyli obręcz barkową, klatkę piersiową i mięsień trójgłowy ramienia. Ten trening stosowany regularnie działa antycellulitowo na wymienione wyżej partie. Sprawdzajcie treningi na bieżąco w aplikacji Ann. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w zaciszu domowym.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz: Mocny trening na górną część ciała

Mam dla was przygotowany bardzo mocny trening na całą górę naszego ciała. Musicie przygotować sobie dwa obciążniki. Mogą być to kettle, mogą być to hantle, a nawet butelki wody – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Trening wzmacniający całą górę ciała,

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann

Siadamy sobie swobodnie w siadzie tzw. skrzyżnym i zaczynamy od pierwszego ćwiczenia, czyli wznosów ramion do boku. Robimy sobie dziesięć powtórzeń, łopatki mamy ściągnięte, klatkę piersiową wypchniętą. Zmieniamy ćwiczenie, kąt prosty w ramieniu, podnosimy teraz ciężarki na zmianę, raz jeden, raz drugi. Tak samo dziesięć powtórzeń – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Odkładamy na chwilę obciążniki, zmieniamy pozycję ciała, kładziemy się na plecach. Bierzemy z powrotem nasze obciążniki. Tutaj znowu trzymamy kąt prosty w ramieniu, podnosimy nasze pośladki, aby również je zaktywować, napinamy brzuch, pępek do kręgosłupa. I wykonujemy sobie teraz, na zmianę, podnoszenie do góry – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Mocny trening na górną część ciała

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *