Joga dla kobiet w ciąży [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Dlaczego warto praktykować jogę w ciąży? Sesje stabilizują stan emocjonalny kobiety ciężarnej,  zmniejszają stres i uczą prawidłowego sposobu oddychania. Joga poprawia jakość snu, pozwala odzyskać dobre samopoczucie po porodzie, a nawet zmniejsza ryzyko wystąpienia depresji poporodowej. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą w każdą środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla kobiet w ciąży.

– Dzisiejsza sesja będzie sesją, która poruszy delikatnie całe ciało, głównie w barkach i biodrach. Zapraszam! – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga dla kobiet w ciąży

– Usiądź wygodnie na kolanach z piętami na pośladkach lub w siadzie skrzyżnym. Wyciągnij ręce szeroko na boki i zatocz kilka kółeczek dłońmi. Najpierw na zewnątrz, następnie później do środka. Teraz wyciągnij się palcami dłoni jeszcze dalej i z wdechem unieś ręce w górę. Spleć palce dłoni nad głową i przekręć wnętrze dłoni do góry i wyciągnij się w górę – instruuje Alina Pawela.

Joga dla kobiet w ciąży z Aliną Pawelą
Alina Pawela pokazuje jak prawidłowo wyciągnąć swoje ciało w pierwszym ćwiczeniu.

– Siedząc w tej samej pozycji wyciągnij teraz ręce do przodu, rozstaw dłonie szerzej niż barki i ułóż je na podłodze. Łagodnie przenieś ciężar ciała na prawą rękę, a później na lewą rękę. I jeszcze raz to samo. Teraz odepchnij się dłońmi od ziemi, unieś obojczyki do góry, barki opuść w dół – pokazuje Alina Pawela.

Trenerka jogi podczas ćwiczeń dla kobiet w ciąży
Trenerka jogi pokazuje jak przenosić ciężar ciała z prawej strony na lewą podczas zajęć dostępnych w aplikacji Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *