Balansowanie nóg [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Nogi to filar całego ciała. Ważne, aby je wzmacniać każdego dnia. Oto odcinek jogi z Aliną poświęcony wzmacnianiu nóg w pozycjach balansowych. Podczas zajęć będziemy wzmacniać całe nogi w dosyć trudny i jednocześnie zabawowy sposób, czyli stojąc jednej nodze lub na palcach. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą w każdą środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla balansu.

– Dzisiejsza sesja będzie poświęcona wzmacnianiu nóg w pozycjach stojących i balansowych. Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki!- zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Balansowanie nóg

– Stań stopami na szerokość bioder, unieś wszystkie palce stóp do góry i mocno je rozczapierzając, postaw na podłodze. Teraz sprawdź swoje wewnętrzne łuki stóp i zobacz, czy nie zapadają się do środka. Jeśli zapadają się, to spróbuj tak docisnąć stopy, aby unieść wewnętrzne łuki stop do góry. To jest bardzo ważne, aby nie pracować w tych pozycjach na tzw. platfusie, czyli z kostkami do środka – pokazuje Alina Pawela.

Na zdjęciu Alina Pawela podczas jogi dla mocnych nóg w bezpłatnej aplikacji Ann.

-Ustawiamy prawą stopę leciutki z przodu i uniesiemy obie pięty do góry. Szukamy jakiegoś jednego punktu dla koncentracji wzroku i próbujemy oderwać prawą nogę od ziemi. Możemy nią balansować w różne miejsca. Nawet jeśli lewa pięta opadnie, tak jak moja teraz, nie szkodzi. Wracamy znowu, unosimy obie pięty, ręce nam pomagają, i szukamy balansu. Tutaj pracuje całe ciało, wychwytujemy wszystkie rozchwiania, pracujemy też mięśniami brzucha instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Na zdjęciu Alina Pawela podczas jogi dla mocnych nóg w bezpłatnej aplikacji Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *