Joga Ann: Trening dla skupienia i zwiększenia produktywności [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejsza praktyka jest przeznaczona, żeby ponownie połączyć się ze sobą i skupić się. Krótka, ale efektywna. Trening dla skupienia i zwiększenia produktywności pomoże ponownie uruchomić system całego ciała, ukoić nerwy i poprawić krążenie. Zobacz, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla skupienia i produktywności

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was zestaw ćwiczeń z paskiem.

Dzisiejsza praktyka będzie krótka, ale bardzo efektywna. Zadbamy o naszą produktywność i skupienie. Zaczynamy na stojąco, zamknijmy oczy i skupimy się na oddechu. Głęboki wdech i wydech. Wdechem się wydłużamy do góry, otwieramy klatkę piersiową – mówi, rozpoczynając trening, Anastazja Lytovka.

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla skupienia i produktywności

Teraz naszym czubkiem głowy idziemy w dół. Ręce luźno. Uginamy kolana i powoli idziemy ciałem do dołu. Z wdechem wracamy w pierwotną pozycję. Powtórzymy kilkakrotnie. Zostajemy na chwilę w pozycji. Zróbmy delikatne ruchy naszą szyją. Musi ona być maksymalnie zrelaksowana – pokazuje trenerka jogi.

Teraz uginamy kolana, stopy mogą być razem lub troszeczkę dalej od siebie. Podnosimy ręce do góry i siadamy na wyobrażalne krzesło. Naszymi pośladkami coraz bardziej idziemy do dołu. Nogi aktywne. Teraz złączmy nasze ręce w „namaste” i się skręcamy w lewo. Prawy łokieć na zewnątrz od lewego kolana. Patrzymy przed siebie lub w górę – instruuje Anastazja Lytovka.

W jaki sposób wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla skupienia i produktywności

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *