Joga Ann: Praktyka menstruacyjna [WIDEO WORKOUT]

Dzisiaj trening będzie skierowany do dziewczyn i kobiet w trakcie okresu. Każda z nas wie, że to jest czas, kiedy możemy czuć się nie zbyt wygodnie we własnym ciele. Praktyka menstruacyjna pomoże nam zadbać o siebie i o swoje lepsze samopoczucie. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga menstruacyjna

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę menstruacyjną.

Usiądźmy na czymś wyższym, miękkim. Może to być koc lub mata. Dzisiaj nie będzie żadnego rozciągania, zajęcia są po to, by się rozluźnić i podarować sobie odrobinę miłości – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga menstruacyjna

Otwieramy nogi trochę szerzej, łączymy ręce. Robimy głęboki wdech i wydech i idziemy głową w dół. Staramy się rozluźnić całe ciało – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Powoli podnosimy głowę, i łączymy stopy przed sobą. Siadamy wygodnie, delikatnie ruszamy barkami. Później głową. Następnie „idziemy” w dół. Nie napinamy brzuch! Oddychamy w nasze dolne plecy – pokazuje trenerka jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga menstruacyjna

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *