Joga Ann: Trening na mobilność nóg [WIDEO WORKOUT]

Mobilność jest niezwykle ważna dla zdrowia i codziennego funkcjonowania. Spadek mobilności następuje wraz z wiekiem, postępuje również z rozwojem technologii. Podczas dzisiejszego zajęcia z jogi będziemy pracować nad mobilnością nóg. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na mobilność nóg

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę na całe ciało.

Siadamy wygodnie na macie i wydłużamy nasze nogi. Możemy nieco oprzeć się na ręce, żeby podtrzymywać nasze plecy. Zaczniemy od poruszania palcami nóg. Napinamy je i potem znów „otwieramy”. Powtórzmy ćwiczenie kilkakrotnie. Pomoże to aktywizować nasze stawy – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na mobilność nóg

Uginamy prawe kolano, możemy pomagać sobie rękami. Prostujemy się, wydłużamy całe nasze ciało. Następnie zmieniamy nogę. Pamiętajmy o oddechu. Teraz będziemy dynamicznie uginać kolana. W tym ćwiczeniu nie chodzi o rozciąganie lecz o naturalny zakres ruchu – pokazuje trenerka jogi.

Teraz będziemy zmieniać naszą mobilność i kierunek ruchu. Otwieramy lewą nogę, palce nóg muszą wskazywać w lewo. Otwieramy maksymalnie jak na to nam pozwala nasze ciało. Staramy się łączyć wdech i wydech – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na mobilność nóg

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *