Joga Ann: Trening dla miednicy i dolnych pleców [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejsza sesja jogi to dobra propozycja dla wszystkich osób, które odczuwają sztywność bioder i dolnych pleców. Zarówno w siadach, jak i w pozycjach stojących będziemy szukać rozluźnienia i przestrzeni tych obszarów. Będziemy poruszać to, co zastane i wzmacniać to, co osłabione, uelastyczniać to, co sztywne. Jednocześnie w pozycjach stojących pogłębimy kontakt stóp z ziemią i popracujemy nad balansem. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek: Trening dla miednicy i dolnych pleców

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupiliśmy się na treningu dla bioder, miednicy i dolnych pleców.

Będziemy pracować w siadzie, takim poruszającym nasze biodra. Oczywiście ten siad może być też trochę delikatniejszy, ale tak żeby też troszeczkę poczuć siebie, poczuć ciało w tym przedświątecznym pędzie – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Pójdziemy sobie teraz do takiego innego rodzaju skrętu, bardzo ożywczego dla brzucha, cały czas dla bioder, ale też dla całego kręgosłupa, zaraz to poczujecie – prezentuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Bierzemy do siebie kolana i przyciągamy stopy do siebie, tak żeby rozruszać biodra, rozruszać kolana, ale też dać sobie trochę ulgi– pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla miednicy i dolnych pleców

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *