Joga Ann: Joga dla bioder [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Nasze biodra są ważną częścią naszego ciała. Jednak siedzący tryb życia sprawia, że ich mobilność jest ograniczona. W dzisiejszej jodze skupimy się na ćwiczeniach, które rozruszają nasze biodra. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA DLA BIODER

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem skupimy się na przygotowaniu się na nowy dzień.

Dzisiaj będziemy ćwiczyć, kierować naszą uwagę i ćwiczenia na biodra. Biodra to naprawdę ważna część naszego ciała, jak i oczywiście każde inna, ale przy współczesnym trybie życia, kiedy siedzimy ciągle za biurkiem czy w samochodzie nasze biodra są bardzo mało aktywne.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA DLA BIODER

Zaczynamy nasze zajęcia, żeby troszeczkę rozgrzać nasze biodra. Podnosimy ręce do góry i rysujemy takie kółka naszymi biodrami – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Staramy się całe nasze ciało wydłużyć, dlatego trzymamy nasze ręce na górze .

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Anastazja Lytovka – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA DLA BIODER

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.