Joga Ann: joga na tył ciała [WIDEO WORKOUT]

Dzisiaj przygotowałam dla was sesję, która poruszy tył ciała. Może to nie jest takie oczywiste, bo po co je w ogóle poruszać. Natomiast jest to obszar, który jako całość często jest usztywniony, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Jak rozluźnić tył ciała? Zobacz trening! Joga Ann Z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga na tył ciała

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupimy się na rozluźnieniu barek i ramion.

Czasem jest tak, że nie mamy dostępu do tyłu naszego ciała, nie czujemy go. Jest to też obszar, który nie widzimy w lustrze. W związku z tym mało o nim myślimy. A więc teraz będziemy pracować z tyłem naszego ciała, będziemy próbowali je rozluźnić – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Będziemy pracować dzisiaj sporo w leżeniu. Należy się oprzeć stopami o matę i wolno krąg po kręgu położyć się, żeby jak najpełniej docisnąć się do podłogi. Chwyćcie głowę w dłoni i delikatnie wyciągnijcie – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Skręcimy dłoni i wyciągniemy ręce za głowę. Mocno wydłużamy cały tył ciała. Staramy się jak najpełniej docisnąć ciało do podłogi – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga na tył ciała

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi na wideo będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *