Fitness Ann: trening dla biegacza [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami mięśni i ciała. Tym razem przygotowaliśmy trening górnej części ciała dla biegacza. Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann. Każdy trening to okazja do pracy nad swoją sprawnością fizyczną oraz aktywny sposób spędzenia czasu.

Fitness Ann – trening prowadzi Maciej Rataj

Tu znajdziesz trening: Trening dla biegacza

Cześć! Sezon na bieganie jest w pełni. A więc robimy sobie dzisiaj trening dla biegacza. Tym razem zrobimy sobie trening górnej części ciała – zapowiada Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Siadamy w ten sposób. Kolana szerzej niż barki. Odchylamy się leciutko do tyłu, mamy napięte mięśnie brzucha. Bierzemy małe ciężarki. Musimy mieć ściągnięte łopatki. Podnosimy ciężarki do góry i robimy wyrzut – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Przechodzimy do drugiego ćwiczenia. Będzie ono dość podobne, tylko tym razem kładziemy się na brzuchu. Ruch wykonujemy dynamicznie widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Tu znajdziesz trening: Trening dla biegacza

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi w Ann Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, m.in.:

  • pomiary wagi
  • kontrola ciśnienia
  • lista zażywanych leków
  • interakcje między lekami

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *