Joga dla balansu [WIDEO WORKOUT]

 Zapraszam was dzisiaj do praktyki jogi, która pozwoli nam popracować nad balansem i ożywi miednice, brzuch i dolne plecy – tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Jak rozluźnić te odcinki ciała? Zobacz trening!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupimy się na rozluźnieniu barek i ramion.

Dzisiaj będziemy głównie stać. Zacznijmy pozycją, która wydaje się być stosunkowo prosta, ale w moim odczuciu jest jedną z najtrudniejszych. Zaczniemy od naszych stop – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś

Ustawcie swoje stopy dokładnie palcami na wprost. Rozszerzymy palce stóp. Duże palce będą połączone ,a pięty rozsuniemy od siebie, żeby była między nimi luka 2-3cm – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Mocno skręcamy uda do środka. Ożywiamy nasz centrum ciała – cofam dolne plecy, ściągam miednicę – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie!

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy . Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Sprawdź inne treningi jogi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *