Joga Ann: joga dla balansu [WIDEO WORKOUT]

 „Zapraszam was dzisiaj do praktyki jogi, która pozwoli nam popracować nad balansem i ożywi miednice, brzuch i dolne plecy”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Jak rozluźnić te odcinki ciała? Zobacz trening! Joga Ann Z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga dla balansu

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupimy się na rozluźnieniu barek i ramion.

Dzisiaj będziemy głównie stać. Zacznijmy pozycją, która wydaje się być stosunkowo prosta, ale w moim odczuciu jest jedną z najtrudniejszych. Zaczniemy od naszych stop – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Ustawcie swoje stopy dokładnie palcami na wprost. Rozszerzymy palce stóp. Duże palce będą połączone ,a pięty rozsuniemy od siebie, żeby była między nimi luka 2-3cm– pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Mocno skręcamy uda do środka. Ożywiamy nasz centrum ciała – cofam dolne plecy, ściągam miednicę – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga dla balansu

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi na wideo będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *