Joga Ann: Poranna joga flow [WIDEO WORKOUT]

Poranki bywają trudne. Dzisiaj Anastazja Lytovka pokaże nam zestaw ćwiczeń, który obudzi nasze ciało i przygotuje nas na nowy dzień. Dzięki porannej jodze flow poczujesz się jak nowonarodzony! Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: PORANNA JOGA FLOW

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem skupimy się na przygotowaniu się na nowy dzień.

Zaczynamy na naszych kolanach zanim znajdziemy sobie wygodne miejsce na końcu maty i powoli przejdziemy sobie na dłonie. Zaczniemy rozgrzewać nasze ciało od klatki piersiowej – wyjaśnia Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: PORANNA JOGA FLOW

Teraz podnosimy naszą lewą nogę. Uginamy kolano i rysujemy takie jakby koło – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Podnosimy nasze kolano do góry i prostujemy nogi, uginamy i prostujemy – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Anastazja Lytovka – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Zobacz cały odcinek Joga Ann: PORANNA JOGA FLOW

Kolejne, bezpłatne treningi jogi pojawiają się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *