Fitness Ann: Pilates relaksacyjny na całe ciało [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas dzisiejszych zajęć zaangażujemy całe ciało wykonując relaksacyjne ćwiczenia z zakresu pilates. W trakcie wykonywania poszczególnych ruchów aktywizowane są wszystkie partie ciała. Najważniejszy nacisk jest jednak położony na mięśnie głębokie odpowiadające za prawidłową postawę ciała. Zapraszamy do treningu!

Fitness Ann: Stretching na zakwasy

Pilates jest przyjazny osobom z niektórymi problemami zdrowotnymi. Jest między innymi zalecany tym, którzy cierpią na różne zwyrodnienia i wady kręgosłupa. Pilates pozwala wzmocnić mięśnie pleców i tym samym odciążyć kręgosłup. Ćwiczenia angażują też rzadko przez nas używane mięśnie głębokie, które stanowią rusztowanie dla całej sylwetki i pomagają zachować prawidłową postawę ciała.

Dzisiaj witam Was na zajęciach z pilatesu, na których będziemy będziemy relaksacyjnie ćwiczyć pilates na całe ciało. Pobudzimy wszystkie mięśnie głębokie i sprawimy, żebyście poczuli się zrelaksowani, wypoczęci – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy nasze zajęcia od ćwiczeń na stojąco. Ręce dajemy sobie za głowę, za uszy. Włączamy relaksacyjną muzykę i odpoczywamy ćwicząc. Ręce trzymamy za głową i na zmianę przenosimy się na jedną stronę, wracamy na centrum, i na drugą stronę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Zostawiamy sobie ręce na biodrach. Jedną nogę odwodzimy do boku i od razu do tyłu. Staramy się tę nogę trzymać cały czas w powietrzu, tak żeby nie odkładać jej na matę czy na podłogę – pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *