Fitness Ann: Pilates na stojąco [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Kolejny raz spotykamy się na zajęciach z pilatesu. Jak już wiemy pilates to zajęcia z gracją, każde ćwiczenie wykonamy z należytą starannością i dokładnością pod moim okiem. Dzięki tym ćwiczeniom obniżmy nasz poziom stresu, uelastycznimy, rozciągniemy i wzmocnimy mięśnie głębokie. Podczas tych zajęć wszystkie ćwiczenia będziemy wykonywać w pozycji stojącej angażując całe ciało.

Fitness Ann: Pilates na stojąco

Pilates to zajęcia praktycznie dla każdego. Nie ma tutaj ograniczeń wiekowych, mogą ćwiczyć seniorzy, osoby z nadwagą, a także osoby o słabej kondycji fizycznej. Jednak pamiętajmy o tym, że niektóre kontuzje, urazy, czy choroby przewlekłe dyskwalifikują nas z ćwiczeń z zakresu pilates i swój stan zdrowia i chęć udziału w zajęciach pilates powinniśmy skonsultować z lekarzem.

Dzisiaj zaprezentuję ćwiczenia w pozycji stojącej. Skupimy się głównie na mięśniach brzucha i na mięśniach nóg. Obniżymy nasz poziom stresu, rozluźnimy się i uelastycznimy nasze ciała – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Odwodzimy teraz jedną nogę na bok, a następnie podnosimy do góry. Staramy się przytulić kolano jak najwyżej. Jeśli jesteś osobą początkującą i nie możesz trzymać nogi cały czas w górze, możesz ją też opuścić i dopiero przyciągnąć do siebie kolano – wyjaśnia trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Stajemy w delikatnym rozkroku, schodzimy delikatnie do przysiadu. Otwieramy się, zostajemy na palcach 3 sekundy i z powrotem robimy przysiad. Na palcach otwieramy całe ciało – pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *