Fitness Ann: Ćwiczenia poprawiające mobilność [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas dzisiejszego treningu będziemy wykonywać ćwiczenia, które poprawią naszą mobilność, niezbędną do funkcjonowania zarówno w życiu codziennym, jak i podczas uprawianiu sportu. Trening mobilności to ratunek dla przeciążenia lub braku ruchomości. Podczas ćwiczeń skupimy się głównie na mobilności bioder, kolan oraz kręgosłupa.

Fitness Ann: Ćwiczenia poprawiające mobilność

Witajcie, Kochani! Dziś widzimy się na treningu, którego jeszcze nie było, a mianowicie trening extra – na mobilność. Prawidłowo zachowana i wytrenowana mobilność pozwala obronić się nam przed kontuzjami, które mogą wystąpić przy wykonywaniu gwałtownych ruchów – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zostajemy sobie na macie, możemy ćwiczyć również boso ten trening, jeśli macie tylko ochotę. Stajemy sobie w delikatnym rozkroku, kolano przyciągamy delikatnie do góry i zaczniemy sobie robić takie wymachy kolanem. Do prostej nogi i z powrotem wracamy ugiętym do przodu. Staramy się jak najwyżej unieść kolano i jak najdalej do tyłu postawić prostą nogę – wyjaśnia trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Stajemy sobie szeroko. Zostawiamy dłonie. Na zmianę otwieramy się, zostawiamy dłoń i druga strona. Jeszcze 3, 2, 1 i powoli powrót do góry. Łączymy sobie z powrotem stópki. Jedna noga idzie do przodu na pięty, druga jest z tyłu delikatnie ugięta. Otwieramy ręce, schodzimy sobie do palców, łapiemy za palce i otwieramy się z powrotem – pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *