Fitness Ann: Tabata na leżąco [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Podczas dzisiejszego treningu zwiększymy swoją wydolność, przyśpieszymy metabolizm, a także spalimy tkankę tłuszczową wykonując energicznie ćwiczenia głównie w pozycji siedzącej lub leżącej na macie. Skupimy się w głównej mierze na mięśniach brzucha, pośladków i nóg.

Fitness Ann: Tabata na leżąco

Pamiętajmy, że przed każdym treningiem tego typu powinniśmy wykonać rozgrzewkę całego ciała. Ten rodzaj zajęć nie poleca się osobom, które ćwiczą bardzo sporadycznie i posiadają słabą kondycję, a także osobom, które zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca, zakrzepicą, czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego.

Tabata to energiczny trening dla każdego jednak pamiętajmy, że każdy powinien wykonać rozgrzewkę przed rozpoczęciem ćwiczeń – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Dzisiejszy trening będzie się składał z 4 zestawów ćwiczeń. W każdym zestawie będzie ćwiczenia, które wykonywać będziemy po dwa razy. Kładziemy się wygodnie na macie, ręce przyklejamy do podłogi, jedna noga w górze. Unosimy biodra i wracamy. 15 powtórzeń na jedną nogę i zmieniamy nogę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

tabata na leżąco, tabata, fitness
fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Nogi ugięte, ręce przenosimy za głowę. Przytulamy kolana i wracamy. Robimy 10 powtórzeń. Chwilka odpoczynku i powtarzamy pierwszy zestaw ćwiczeń. Teraz przejdziemy do kolejnego zestawu. Klękamy, unosimy nogę do boku i wyprostujemy. Robimy 10 powtórzeń na każdą nogę – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *