Trening na pośladki [WIDEO WORKOUT]

Która z nas nie marzy o pięknych, zgrabnych pośladkach? Dzisiejsze zajęcia z trenerką personalną Magdaleną Tyczką mogą przybliżyć Was do tego celu! Pracując na ciężarze własnego ciała, sprawimy, że pośladki staną się jędrne i mocne. Dodatkowo wzmocnimy również brzuch i uda. Zapraszamy na trening na pośladki z Magdaleną Tyczką!

Efektywny trening na pośladki

Ćwiczenia zaprezentowane w dzisiejszym odcinku pomogą nam spalać tkankę tłuszczową, zredukować cellulit w dolnej części ciała, a także ujędrnić i wysmuklić uda, pośladki i brzuch. W zajęciach nie powinny uczestniczyć osoby z kontuzjami w okolicy dolnych partii ciała lub innymi dolegliwościami uniemożliwiającymi aktywny udział w zajęciach. Jeśli masz wątpliwości, czy ten trening jest dla ciebie, skonsultuj się z lekarzem.

Na dzisiejszą smukłą sylwetkę przygotowałam zestaw ćwiczeń na pośladki. Jeśli macie w domu gumę do ćwiczeń, możecie ją jak najbardziej użyć. Jeśli jej nie macie, trening bez gumy również się uda – zapowiada Magdalena Tyczka.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Trening na pośladki z Magdaleną Tyczką

Zaczniemy sobie trening od pozycji stojącej. Jeśli masz gumę do ćwiczeń, załóż ją nad kolana. Jeśli nie masz, stań sobie tak samo jak my, wygodnie w lekkim rozkroku, ręce możesz położyć na biodrach. Nogę odwodzimy do boku i od razu do tyłu. 10 powtórzeń na jedną nogę i zmieniamy na drugą – pokazuje trenerka na początku treningu.

ZOBACZ WIDEO na końcu tekstu

Trenerka personalna w trakcie treningu na pośladki

Stajemy sobie teraz w delikatnym rozkroku. Schodzimy niziutko i pulsujemy 20 sekund. Zaczynamy kolejne ćwiczenie, stajemy w delikatnym rozkroku. Przysiad, odwodzimy nogę na bok, przysiad, odwodzimy drugą nogę. Po 10 powtórzeń na nogę, czyli w sumie robimy 20 powtórzeń pokazuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening na pośladki dostępny poniżej.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi z Magdaleną Tyczką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalistki dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Zobacz inne treningi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *