Fitness z gumą oporową [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Po wykonaniu dowolnej rozgrzewki na całe ciało rozpoczniemy zajęcia. Dziś pokaże wam ćwiczenia z wykorzystaniem gumy oporowej. Guma to wspaniały sprzęt. Jest lekka i zajmuje mało miejsca. Możemy ją wszędzie ze sobą zabrać i wykonać z nią trening. Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny fitness!

Fitness Ann: fitness z gumą oporową

– Cześć! Nazywam się Magda, witam Was w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Dzisiaj mam przyjemność zaprosić was na wspólne ćwiczenia skoncentrowane na kształtowaniu sylwetki przy użyciu gumy oporowej. Zakładam, że wielu z was posiada taką gumę w domu, więc dziś pokażę zestaw ćwiczeń, które możecie wykonywać z jej wykorzystaniem – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Teraz przechodzimy do pozycji leżącej na plecach. Umieszczamy ręce na macie, a gumę utrzymujemy w miejscu nad kolanami. Zaczynamy od unoszenia nóg do góry, trzymając je prosto, a następnie opuszczamy je kontrolowanie w dół, czując opór gumy. Kolejnym ćwiczeniem jest unoszenie jednej nogi do góry, z lekkim odchylaniem do boku, a potem powrót do pozycji wyjściowej. Powtarzamy to ćwiczenie dla obu nóg, czując pracę mięśni dolnych partii ciała – pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Sylwetka, fitness, fitness z gumą oporową, guma oporowa, ćwiczenia, aktywność fizyczna
Trenerka Magda Tyczka pokazuje, jak poprawnie wykonać drugie ćwiczenie

– Teraz zmieniamy umiejscowienie gumy, przenosząc ją na stopy. Opieramy się na dłoniach, unosimy biodra do góry i prostujemy nogi. W tym momencie gumą odczuwamy dodatkowy opór, co intensyfikuje pracę mięśni czworogłowych, ud i brzucha – pokazuje Magdalena Tyczka.

Sylwetka, fitness, fitness z gumą oporową, guma oporowa, ćwiczenia, aktywność fizyczna
Trenerka Magda Tyczka pokazuje, jak poprawnie wykonywać ćwiczenie

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *