Joga Ann: Wiosenny detoks z jogą [WIDEO WORKOUT]

Wiosna to naturalnie korzystny czas na wszelkie działania mające wspomóc ciało w oczyszczaniu tego, co nagromadziło ono w czasie zimy. Dlatego też dzisiejsze spotkanie z jogą to praktyka mocno poruszająca naszą energię witalną i płyny ciała, czyli krew i limfę. Oprócz świadomej pracy z ciałem tym, co nas oczyszcza i ożywia jest oddech – dziś szczególnie zwracajcie uwagę, by był on świadomy, łagodny i płynny. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło!

Tym razem będziemy praktykować tak, żeby poruszyć energię w ciele, ale też płyny naszego ciała, czyli limfę i krew – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zrobimy teraz taki ruch, który ożywi nasz kręgosłup. Czyli weźmiemy wdech i z wydechem dłonie powędrują do kolan, zaokrąglimy plecy i schowamy głowę. Weźmiemy parę oddechów tutaj. Szerokie łopatki. Wdech i z wydechem dłonie powędrują do bioder, zbliżymy do siebie łokcie i popatrzymy do góry. Tak żeby klatka i cały przód ciała mogły się rozszerzać – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Z tego siadu wyprostujemy nogi. Dobrze jest usiąść na czymś, czyli np. na kostce, na kocu lub na poduszce i weźcie sobie pasek. Nie będziemy od razu prostować nóg, tylko delikatnie je ugniemy i założymy pasek na pięty. Następnie weźmiemy wdech i z wydechem wolno, pokonując opór paska, będziemy nogi prostować – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *