Joga Ann: Uniwersalna praktyka na każdy moment [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejszy trening to uniwersalna, naturalna i funkcjonalna rutyna jogi. Sprawdzi się, kiedy chcesz dobrze rozpocząć lub skończyć dzień. Możesz wykonać ją po treningu lub pomiędzy innymi ćwiczeniami jako ich uzupełnienie. Zobacz, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Uniwersalna praktyka

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was zestaw uniwersalnych ćwiczeń, które możecie wykonać w dowolnym momencie dnia.

Zaczynamy na siedząco w wygodnej pozycji. Na chwilę zamkniemy oczy i połączymy się z naszym oddechem. Zróbmy głęboki wdech i wydech. Oddychamy przez nos i pogłębiamy nasz oddech -mówi, rozpoczynając trening, Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Uniwersalna praktyka

Przechodzimy na matę, na kolana. Powyginamy trochę nasz kręgosłup. Idziemy pośladkami i czubkiem do góry i w dół. Mamy okrągłe plecy i kilka razy wraz z wdechem mamy czubek głowy w górze, z wydechem w dole. Każdy ruch jest przyjemny, robimy w nim to, w czym czujemy się dobrze – pokazuje trenerka jogi.

Powracamy do psa z głową do dołu. Robimy wdech, podnosimy prawą nogę do góry, uginamy w prawej nodze kolano. Ugiętym kolanem idziemy do lewego łokcia, do prawego i do góry– instruuje Anastazja Lytovka.

W jaki sposób wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Uniwersalna praktyka

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *