Joga Ann: Joga ożywiająca biodra [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejsza sekwencja pozycji jogi dla kobiet to przede wszystkim poruszenie dla miednicy, bioder, pachwin, dolnych pleców i podbrzusza. Delikatnie ożywimy dzięki niej to, co zastane, ale też zbudujemy świadomość tego obszaru. Dzięki praktyce uelastyczniającej i otwierającej biodra dbamy o zdrowie i witalność organów miednicy, ale też nawiązujemy kontakt z tym, niejednokrotnie zapomnianym, rejonem naszego ciała. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – joga ożywiająca biodra

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozruszać swoje biodra, ale i również miednicę, pachwiny, dolny odcinek pleców oraz podbrzusze.

– Ten zestaw pozycji mocno ożywi biodra, ale też pozwolą nam wydłużyć kręgosłup, trochę odprężyć głowę, doświadczyć też takiego ukojenia, które też nam jest potrzebne – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie w staniu, ale w takim staniu trochę szerzej. Zostaniemy na ugiętych kolanach, stopy będą zwrócone na zewnątrz. I zaczniemy sobie przenosić ciężar ciała z jednej nogi na drugą, by też poczuć trochę mocniej uda. Sprawdźcie, jak to dla was jest tak nisko ustać na nogach przez dłuższą chwilę. Teraz jedną rękę położymy sobie na udzie i uniesiemy piętę i oddychamy. To samo z drugą. Być może po krótkiej chwili poczujecie, że macie ochotę rozejść się trochę bardziej i można też trochę zejść niżej. Teraz sprawdźcie jakby to było puścić uda luźno i jednocześnie unieść ręce – pokazuje Katarzyna Kamińska.

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *