Joga Ann: Joga dla rozgrzania ciała [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejsza sekwencja jogi mocno poruszy całe ciało. Jest dobra dla tych, którzy potrzebują się rozgrzać, uziemić, ożywić kręgosłup i pogłębić oddech. Sesja oparta jest o skręty i pozycje stojące, do których wchodzić będziemy z klęku. Jeśli czujesz, że chcesz popracować jeszcze intensywniej, zamień klęk na psa głową w dół. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

Dzisiaj ożywimy trochę nasze nogi, poczujemy też górę ciała w pozycji wojownika. Sesja oparta jest o skręty i pozycje stojące, do których wchodzić będziemy z klęku – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie w klęku. Jeśli czujecie, że ten klęk jest wymagający dla was, pomożecie wziąć koc lub coś miękkiego. Mocno wciśnijcie kolana, ściągnijcie miednice, podnieście czubek głowy. Poczujcie na ile można zachować przyjemną liniowość kręgosłupa – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Robimy wypad prawą nogą do przodu. Kąty proste, nie przenosimy ciężar ciała do przodu. Ściągamy mocno w dół miednicę, splatamy palce dłoni i wyciągamy je do góry. Pępek lekko do tyłu, wycofujemy brodę. Wdychamy. Z wydechem opuszczamy ręce i wracamy stopą do centrum. Następnie zmieniamy stronę – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *