Joga Ann: Głębokie rozciąganie [WIDEO WORKOUT]

Głębokie rozciąganie uspokoi ciało i umysł w tych niepewnych czasach. Dzięki tej szybkiej i skutecznej praktyce delikatnie uwolnimy się od napięcia, stresu oraz znajdziemy siłę i głębszą wewnętrzną równowagę. Zobacz, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was zestaw uniwersalnych ćwiczeń, które możecie wykonać w dowolnym momencie dnia.

Dzisiaj będziemy ćwiczyć głębokie rozciąganie. Na chwilę zamkniemy oczy i połączymy się z naszym oddechem. Zróbmy głęboki wdech i wydech. Oddychamy przez nos i pogłębiamy nasz oddech -mówi, rozpoczynając trening, Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Głębokie rozciąganie

Zaczniemy naszą praktykę w pozycji psa. Pouginamy trochę nasze kolana i przygotujemy nasze ciało do treningu. Szyja i barki luźno. Brzuch musi być napięty. Czujemy naszą wagę na końcówkach palców – pokazuje trenerka jogi.

Robimy wdech, podnosimy prawą nogę do góry, możemy nią trochę poruszać w górę. Następnie idziemy naszą nogą pomiędzy rękami. Bardzo ważne jest odczuwać własne ciało. Staramy się nie doprowadzać ciało do poczucia dyskomfortu. Przechodzimy rękami do przodu, prawa noga idzie bardzie w prawą stronę. Czujemy rozciąganie w lewym udzie – instruuje Anastazja Lytovka.

W jaki sposób wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Głębokie rozciąganie

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *