Fitness Ann: Stretching górnych partii [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj skupimy się na rozciągnięciu górnych partii ciała. Jest to bardzo ważna część naszego ciała, a niestety dość często zapominamy o niej.

Fitness Ann: Stretching górnych partii

Stretching świetnie sprawdzi się u osób, które cierpią na sztywność mięśni. Trening jest również świetną propozycją dla tych, którzy nie wiedzą, jak poprawnie rozciągać się po swojej ulubionej aktywności fizycznej – tak, aby zapobiec zakwasom, które zniechęcają nas do ponownej aktywności.

Dziś zapraszamy was na wspólny stretching dolnych partii ciała. Widzimy się na świeżym powietrzu i mamy wspaniały humor. Rozpoczniemy nasz trening od rozciągania, skupiając się na górnych partiach ciała, które często są zaniedbywane w czasie treningów i nie otrzymują odpowiedniego rozciągnięcia – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczynamy od wyprostowania naszych rąk i wykonania kilku dużych kółek do przodu. Gorąco polecam również wykonywanie tego treningu na świeżym powietrzu. Jest to wspaniałe uczucie, kiedy możemy porządnie się rozciągnąć. Na zewnątrz możemy też skorzystać z głębokich oddechów, a teraz przystąpmy do wykonywania dużych kółek do tyłu. Przygotujemy nasze ręce do intensywnego rozciągania. Możemy trzymać je pod brodą przez chwilę, a następnie znowu złożyć je razem. To jest czas dla nas samych, aby się zrelaksować i zadbać o siebie – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz zostawiamy sobie ręce na barkach i wykonujemy duże kółka do przodu. To działanie ma na celu rozluźnienie się. Jest to także świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, dbając o nasze zdrowie i rozciągnięcie. Jest to szczególnie ważne dla osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej w pracy i często nie zwracają uwagi na błędy postawy. Pamiętajmy o utrzymaniu prostych pleców przez cały czas. Teraz wykonujemy kółka do tyłu. W trakcie ćwiczeń pamiętajmy także o głębokim i swobodnym oddychaniu pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *