Joga dla lepszego uziemienia [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

Podczas kolejnych zajęć jogi poznacie pozycje, które są jedną z najważniejszych praktyk. Budują nam one kontakt z podłożem i stanową punkt wyjścia do wchodzenia w trudniejsze pozycje, takie jak skręty czy balanse. W asanach będziemy szukać oparcia w ziemi oraz wzmacniać i jednocześnie rozluźniać ciało. Zobacz cały trening z Katarzyną Kamińską!

Joga Ann

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

– Zajmiemy się tym razem uziemieniem, czyli tym jak stoimy na nogach i co to znaczy dla góry ciała. Czy ona może się rozluźnić, czy daje jej to trochę ulgi, kiedy nasze nogi mogą nas wspierać. Zapraszam! – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga Ann dla lepszego uziemienia

– Zaczniemy sobie z delikatnie ugiętymi kolanami. Staniemy sobie tak, żeby stopy były na szerokości bioder i ściągamy w dół biodra. Kolana kierujemy do zewnątrz i weźmiemy sobie kilka oddechów. Weźmiemy wdech i i wydech przez usta, tak żeby góra ciała zaczęła się rozluźniać. Zostajemy w tej pozycji i delikatnie będziemy rozciągać górę ciała. Lewa ręka sięga w dół, tak jakby chciała nacisnąć na podłogę, a prawa unosi się i mocno wyciąga prawy bok – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Kasia Kamińska podczas zajęć jogi w aplikacji Ann

– Teraz staniemy na lewej nodze i uniesiemy lewą nogę tak, żeby w kolanie był kąt prosty. Jeśli trudno jest Wam tak ustać, możecie stanąć przy ścianie i się o nią oprzeć. Prawa ręka ma odepchnąć kolano na zewnątrz. Lewa noga ma być aktywna, zewnętrzne lewe udo ma być aktywne – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

Kasia Kamińska podczas zajęć jogi w aplikacji Ann

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *