Joga Ann: Trening na zakończenie dnia [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejszy trening ma wyciszyć nas przed pójściem spać. Jogę polecamy szczególnie osobom, którym trudno jest uspokoić myśli lub zasnąć. Przed sesją warto przyciemnić światło, wyłączyć telefon, aby przygotować się do tego, że ciało czeka odpoczynek. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening wyciszający na zakończenie dnia.

Zaczniemy sobie w pozycji stojącej, z której będziemy wychodzić do delikatnego skłonu. To, co jest kluczowe, w zasadzie we wszystkich tych pozycjach, to to, żeby dać odpocząć głowie. Dbajcie o to, żeby głowa była luźno puszczona, być może będzie możliwość, żeby ją podeprzeć – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Stańcie na prostych nogach, tak szeroko, jak jest to możliwe. Powoli, biorąc wdech, wydłużcie przód ciała, i z wydechem przejdźcie do przodu, tak żeby oprzeć dłonie o podłogę – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Usiądziemy tak, żeby róg podparcia był pomiędzy udami. Miejcie w zasięgu ręki coś do podparcia głowy, to może być też krzesło. Nogi na moment wyprostujemy. Jeżeli czujecie, że jest to bardzo intensywne dla tyłów nóg, to możecie utrzymywać je lekko ugięte. Lewa noga zostanie mocna i prosta, a prawa będzie oparta trochę tak jak w pozycji drzewa – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na zakończenie dnia

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *