Intensywna tabata [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Tabata ma teoretycznie same zalety: trwa krótko, angażuje całe ciało i błyskawicznie spala tłuszcz. Ten trening nie jest polecany osobom, które ćwiczą sporadycznie i posiadają słabą kondycję, a także osobom, które zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca, czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego. Podczas dzisiejszego treningu zaangażujemy wszystkie mięśnie, aby spalić tkankę tłuszczową i poczuć siłę endorfin po treningowych. Trenerka personalna Ann, Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening!

Fitness Ann: intensywna tabata

– Nazywam się Magda, jestem instruktorką fitness w Ann Asystent Zdrowia. Dziś zapraszam Was na trening tabaty. Będą to ćwiczenia dedykowane dla osób, które mają styczność z aktywnością fizyczną – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Zaczniemy sobie od ćwiczeń na stojąco. Pierwsze ćwiczenie to będzie przysiad, a wstając jedną nogę wyciągamy do tyłu. Będziemy robić to zmianę. Natomiast drugie ćwiczenie to przeskoki z nogi na nogę. Pamiętajcie, że w przysiadzie kolana muszą się znajdować tuż nad stopami- pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Magda Tyczka, trenerka fitness podczas zajęć w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia
Trenerka Magda Tyczka pokazuje jak poprawnie wykonać pierwsze ćwiczenie.

– Teraz stajemy sobie szeroko i będziemy sobie schodzić do jednej strony i do drugiej. Ćwiczenie musi być wykonane energicznie. Natomiast drugie ćwiczenie w tej części to będzie bieg w miejscu. Jeśli ćwiczymy w domu możemy sobie dodatkowo wziąć do ręki np. buteleczkę z wodą. Dzięki temu zaangażujemy swoje ręce. Teraz ćwiczenie drugie i bieg w miejscu. Pamiętajmy o głębokich oddechach – pokazuje Magdalena Tyczka.

Magda Tyczka, trenerka fitness podczas zajęć w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia
Trenerka Magda Tyczka pokazuje jak poprawnie wykonywać przechodzenie z jednej nogi na drugą.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *